BİRAZ BİZDEN BİRAZ SİZDEN

Kaynak belirtilmedi

Hepimiz aynı yollardan geçtik. Kimimiz belki bizden erken başladı kimimiz de belki hiç başlamadı. Ama hepimiz aynı gemideyiz. E o zaman hikayemizi anlatmaya başlayalım belki bir yerlerde karşılaşırız.


 

Hikayem ilkbaharın ilk yağmurunda aynı yolda çarpışmamızla ve ilk görüşte aşkla başladı. Demem gerekirdi ve sizde bundan etkilenebilirdiniz ama maalesef bu klişeler ancak filmlerde olur. Hayallerimizi süsleyen erkek asla karşımıza çıkmicak o yüzden her gördüğünüz beyaz atlı prensiniz değil hanımlar. Kimisi size ilk başta dünyada ki tek kadınmış gibi hissettirebilir kimisi için ise bilmem kaçıncı kadın olabilirsiniz. E diceksiniz ki hiç mi seven yok? E tabi ki var ama türlerine az rastlanıyor. Bazen de biz o nadir olan türü diğerleriyle bir tutuyoruz. Belki bu yüzden kaybediyor olabiliriz ama bunun sebebi bizde yara bırakan insanlar olabilir mi ?

Bence biz kadınlar olarak çok acı çektik. Tabi acı da çektirdik 🙂 . Hak edene hak ettiği cevabı da vermeliyiz. Allah’tan erkekler bu tür yazıları takmadıkları için hep aynı hataları yapıp o çamurun içinde tabiri caizse domuz gibi debelencekler.

icinizdekises
icinizdekises
Önceki
1.bölüm- Korkunun sesi
Sonraki
İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ NEDİR?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.