Neden Size İnanmak İstemeyenlere Yüksek Sesle Konuşursunuz?

Yalan söylersiniz de o yüzden…

İkili ilişkilerde pek başarılı olduğum söylenemez,ama ne hikmetse hep aldatılan taraf oluyorum daha doğrusu aldatılmak istenen taraf ;başarısızlıkları hep bir yerlerde yalan kırıntıları bırakmalarıyla patlak veriyor.

Biz kadınlar altıncı hisleri kuvvetli varlıklarız kesinlikle,ama neden hep kötüyü seziyoruz ki diye çok sormuşumdur kendime,bir sonuç elde edebildim mi? Kısmen de olsa evet;en kötüyü düşünüp tüm evrene bunu kesin yaşatır bu adam bana diye diye üflüyoruz kulaklarına sanki.

Yani bilemedim hep mi haklı çıkıyoruz.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir Yorum

  1. Yazdıklarınıza hak vermemek elde değil ama sanki biraz da geniş bir çerçeveden bakmak gerekmiyor mu bu duruma. Bir zaman önce tıpkı benimde sizin gibi birkaç ilişkim aldatılarak sona ermişti. Sonra hatanın tamamıyla bende olduğunu farkettim. Çünkü başkalarının açtığı yarayı iyileştirmek istediğimi ve o kişinin yarası iyileşince, başkalarında huzur aradığını fark ettim. Oysa açtığı yarayı iyileştirebilen insanlara sadık kalabiliyorlarmış insanlar. Şu an sana düşüncelerimle bile ihanet etmedim diyebilen bir insanla birlikteyim ve 3 yaşında bir kızımız var. Sizde kendimi gördüğüm için yorum yapma gereksinimi hissettim. Umarım bir gün sizi gerçekten seven o insanı bulursunuz. Sevgilerimle…