in ,

Melih Gökçek Koronavirüsten Kurtulmanın Yolunu Açıkladı!

Melih Gökçek Koronavirüsten Kurtulmanın Yolunu Açıkladı!

 

Melih Gökçek Koronavirüsten Kurtulmanın Yolunu Açıkladı!

Başlığı okuyanlar garipsemesin. Gerçekten de Melih Gökçek koronavirüsten kurtulmanın yolunu paylaştı. Eski bir belediye başkanı olmasına rağmen her türlü olaydan ve konudan geri kalmayan melih gökçek, koronavirüsü de pas geçmemiş gözüküyor.

Yaptığı bu hatayı yaşına veriyorum. 65 yaş üzeri olmak alınan karar yüzünden biraz moralini bozmuş olabilir. Kendisi eğer saç kurutma makinesini burnuna tutup fönü bastıysa, bunun da videosunu paylaşırsa hep beraber bu saçmalığı deneyebiliriz.

Saç kurutma makinesiyle virüs öldürme fikri kimsenin aklına gelmezdi. Sağol gökçek başkan.

Muhtemelen bu tweetini yakın zamanda kaldıracaktır o yüzden aşağıya ekliyorum. Asıl mesleği gazetecilik olmasına rağmen böyle asılsız ve insanları tehlikeye sokan yöntemler paylaşması hiç mi suç teşkil etmiyor diye şöyle bir kendimize soralım.

Melih Gökçek Koronavirüsten Kurtulmanın Yolunu Açıkladı!

Kitlelere hitap eden eski bir gazetecinin bunu paylaşmasının tek bir nedenini göremiyorum. Umarım en kısa sürede yakınındakiler olayın farkına varır ve sildirirler.

Ayrıca bahsi geçen Golshifteh Farahani’nin hiçbir sosyal medya hesabında buna dair bir video veya ses kaydı paylaşımı yok.

Melih Gökçek Koronavirüsten Kurtulmanın Yolunu Paylaştı

Videoyu ayrıca ekliyorum tweeti sileceği için:

“İRAN ASILLI HOLLYWOOD OYUNCUSU “GOLSHİFTEH FARAHANİ” CORONAVİRÜS’E YAKALANIYOR. CORONAVİRÜSDEN NASIL KURTULDUĞUNU KARDEŞİNE ANLATIYOR. İNANIRSINIZ İNANMAZSINIZ, DOKTORLAR NE DER NE DEMEZ BİLMEM. AMA İLGİNİZİ ÇEKECEĞİNE EMİNİM…”

yazar

Yazar: cringefest

Blog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

3 yorum

Yorum Yazın
  1. Sağlık Bakanlığı dışındaki uyarılar dışında hiç bir şeye inanmayın ve denemeyin bile! Yapmanız gereken esas konu her kes kesinlikle maske taksın! Maskemi yok eşarp sar yada evde hanımınız kumaştanda yapabilir kolay bir şey.

    Sokaklarda muhakkak herkes maske takmalıdır! Yaymayı en güzel böyle engelleriz. Hatta şu dönemle maskesiz sokağa çıkmak yasak olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.