in

LGBT Hakkında Söylenmeyenler

LGBT Hakkında Bilmedikleriniz

Evet, nerede kalmıştık?

Demokrasiye laf attık, ırkçılıktan bahsettik… Hah, doğru, en son astrolojiye inananlara sallıyorduk. Bugün sıra kimde dersiniz?

Sıra geldi toplumun ahlak seviyesini çökerten, utanmadan yaptıkları edepsizliğe onur yürüyüşü diyen…

Yok, yok, tamam, sakin 🙂 Eş cinselleri severim, bugüne kadar tanıştıklarım arasında bir tane bile kötü insana rastlamadım. Hepsi de cinsel kimlikleri yüzünden başlarına gelmeyen kalmamış, ilginç hayat hikâyeleri olan insanlardı. O yüzden LGBT bireylere lafım yok. Yerel küçük dayanışma derneklerinin icraatlarını bilemeyeceğim ama herhalde iyi işler yapıyorlardır. O yüzden onlara da bir şey demiyorum.

Fakat…

Fakat küresel LGBT lobisine laflar hazırladım. Beri gelin, anlatıyorum.

LGBT Hakkında Bilmedikleriniz

Tek bir özelliği yüzünden (ırk, din, cinsel yönelim vs.) eziklenen, dışlanan, hor görülen, saldırıya uğrayan insanların, kendileriyle aynı özelliği paylaşan insanlarla bir araya gelme, örgütlenme iç güdülerini anlıyorum.

Ama insanlar ne uğruna bir araya gelirse gelsin, bir amaç uğruna kitleleri toplamayı başarmışsanız, işin içine para, maddi çıkarlar, güç hırsının girmemesi mümkün değil. Doğal olarak aynı şey LGBT oluşumları için de geçerli. Bu LGBT lobisi ABD ve Avrupa’da o kadar güçlendi ki, artık kendini bir yere ait hissetmek gibi tamamen masumane bir sebeple bu tarz topluluklara dahil olan, internette bu içerikleri takip eden LGBT bireyler nasıl bir propagandanın içinde olduklarını fark edemiyorlar sanırım. Ya da bu oluşumları eleştirecekleri varsa da olumsuz bir şey söyleyerek LGBT toplulukları tarafından dışlanmak istemiyor olabilirler, bilemiyorum.

Size bu küresel lobinin dayattığı saçma sapan fikirler yüzünden muhtemelen 20’li yaşlarında çok büyük sorunlar yaşayacak olan bir çocuktan bahsetmek istiyorum.

LGBT Hakkında Söylenmeyenler

Desmond Napoles

Desmond Napoles, sahne adı Desmond is Amazing. 2007 doğumlu, 12 yaşında bir çocuk. Tekrar söylüyorum, çocuk 12 yaşında.

Ailesinin iddiasına göre Desmond daha 2-3 yaşlarındayken gay olduğunu anlamışlar ve çocuğu LGBT kültürüne maruz bırakmışlar, onur yürüyüşlerine götürmüşler. 2015’teki bir onur yürüyüşünde ilk dans gösterisini yapmış ve medyada büyük ilgi çekmiş. Geçen sene de New York’ta bir gay barda sahne almaya başlamış. Instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirisiniz.

Hesap bio’suna bakarsanız, hesabı annesinin yönettiğini de göreceksiniz.

İşte bu küresel LGBT lobisi, ya da artık ismine ne derseniz deyin, bu adamlar LGBT yaşam tarzını normalleştirme adı altında o kadar salakça fikirleri dayattılar ki, insanlar artık iyi bir iş yaptığını sanarak böyle saçmalıkları savunur oldu.

Bunun adı cinsel özgürlük falan değildir, bunun adı düpedüz çocuk istismarıdır.

Sağlıcakla kalın.

yazar

Yazar: The Necmi

Blog YazarBlog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.