kooplog’da yazmak nasıl bir his?

Herkese merhaba!

Ben Kooplog üyesi Fatmanur. Evet evet daha önce ki yazıları yazanım. Ve yaşımı söylemek istiyorum 12 yaşındayım. Çok şanslıyım kooplog gibi bir site yok bu internette. İstersem yazıyorum istersem okuyorum.

Aslında Blog benim ilgimi hocam sayesinde buldum. Bilişim dersinde kendi yazımızı yazabiliyorsunuz dediğinde bir an şaşırdım, paralı mı değil mi araştırdım en son burayı buldum ve çok mutlu oldum.

Sizede öneriyorum ben çok ama çook beğendim. Benim için en kolay özelliği ve en hoşuma giden özelliği üye olmadan da yazı yazabiliyorsunuz. Ben ilk başta üye değildim ama sonra merak ederek üye oldum dediğim gibi çok mutluyum.

Canlı dersler dışında ve hafta sonları buraya giriyor Blog yazmaya çalışıyorum. Sizde yazın ben beğenirim eğer hesabı olanlar yorumlara yazsın beğenip yorum yapacağım sizde benim yazılarımı beğenin. Hem benimkileride beğenmeyi unutmayın.

Bir dahaki yazımda ne yazmamı istersiniz? Bu fikrinizi yoruma yazın, İlk gelen istekten son gelen isteğe kadar yazacağım ama hepsini zamanla yapacağım.

Nisan ayında benim kardeşlerim Mevanur & Sultan doğdu. Bu nedenle onlara yönelik onları tanıtan yazı yazmak istiyorum İnşallah Nisan ayında bu isteğimi gerçekleştireceğim. Az bir sayı zamanı kaldı ayrıca yazınızda minimum 1250 maksimum 99999 karakter kullanmalısınız. Tamam o zaman veda vakti geldi hoşçakalın. ( Yorumlara bekliyorum. )

faruk-temel
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Kıyamet
Sonraki
Sınavlar Yapıldı Bile!

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.