Sınavlar Yapıldı Bile!

Merhaba, daha önceki yazılarımda bahsettiğim gibi ben 12 yaşındayım ve yaşıma göre 6. sınıfım.  Bildiğimiz üzere sınavlar geçen haftalarda yapıldı. Ve bazı öğrencilerin notu ortaya çıktı.

Mesela ben Din kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinden 100 aldım. Bütün sınıf aldı bizde. Ama İngilizceyi kötü bekliyoruz. Ayrıca sınav haftası canlı ders olmadı. İyi ki olmadı neden mi böyle dedim açıklayayım: Çünkü sınavdan çık canlı derse gir olmayacaktı olsa bile ben yetişemezdim ama sınavların olması beni çok mutlu etti.

Neden ise yeni okulumu görmüş olmam. Çok büyük. Ve kocaman bir bahçesi var. Ayrıca büyük satranç taşları bulunuyor. Yeri ise eski okulumuzdan çok uzak yerini de tanımlayayım.

Mersin/Gökçebelen Mah. 24 Kasım Ortaokulu; Yakınında Kocavilayet ve AMATEM var. 

Ama bizim eski okulumuz Mersin/Prireis Mahallesinde bulunuyordu fakat artık o okul sadece ilkokul oldu. Şimdi ben hem üzgün hem şaşkınım. Çünkü bizim eve çok uzak ve gitmem imkansız ama sınavlar için okulu gördüm, tamam konumuzdan sapmayalım. Sınavdan ne notu aldığınızı yazın. Sizde hesap açın ve yazmaya başlayın yorumlara okulunuzun adını ve nerde olduğunu yazın yazılarınızı yorumlarınızı zevkle bekliyor olacağım, yazılarımı beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın sizde 18 yaşından küçükseniz yazın durmayın gelecek beraber güzel, evde kalın hoşça kalın…

okur

Yazar: faruk-temel

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum