Kooplog ile İlk Temas

Merhabalar, ben Abuzer Mercimek. Dijital dünyada “HacedBoykar” olarak varlığımı sürdürmekteyim. Bu dijital kimlik konusuna ayrı bir kooplog yazısı yazacağım. 

Öncelikle hacedboykar.blogspot.com üzerinden blog yazarlığa başladım. Kısa bir süre önce blogspot.com üzerinden blog yazarlığı yapmayı sonlandırdım. Bunun sebebi ise benim geçmişten beri düşündüğüm bir fikrim olmasıydı. Bu fikir yaşadığım ülkede milli ve yerli ürün üretme ve kullanmaktı. Bu fikri faaliyete geçirme konusunda son zamanlarda yaşanan dijital zorbalık etkili oldu ve o gün bugündür “MİLLİ ve YERLİ” ürün kullanmaya çalışmaktayım. 

Neden Kooplog diyorsanız şöyle açıklayayım…

Milli ve Yerli ürün kullanım konusundaki fikir doğrultusunda blog yazarlığı için Milli ve Yerli olanını aramaya başladım. Tabi bunu yaparken bir çok dijital ürün konusunda da Milli ve Yerli olmasına dikkat etmeye başladım. Milli ve Yerli blog uygulamasını Milli ve Yerli olan “yaani.com” arama motoru aracılığı ile yaptım. Karşıma daha önce kullanma fırsatım olan kooplog karşıma çıktı. Bende hemen araştırma yapmaya başladım. Bulduğum sonuç ise aşağıdadır. 

Kooplog Kim?

İstanbul şehrinde faaliyetlerine devam eden şirket tarafından oluşturulmuştur. Şirketin ismi ise kooplog.com Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi içerisinde paylaşılmaktadır. 

“kooplog.com bir kooplog Medya Bilişim Teknoloji & Yazılım Ltd. Şti. girişimidir.” 

Şirketin ismi ise; Medya Bilişim Teknoloji & Yazılım Ltd. Şti. dir. 

Evet arkadaşlar, kooplog.com blog yazma sitesini tamamen Milli ve Yerli olması sebebi ile kullanmaktayım. Sizlerde bu değerli blog sayfasını ve diğer Milli ve Yerli blog yazma sitelerini kullanabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda ise sizlere kooplog.com üzerinden yazacaklarım konusunda bilgi paylaşacağım. Takipte kalın…

İletişim için; hacedboykadijital@yaani.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya için; https://yaay.com.tr/HacedBoykar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum