KLASİK MÜZİK

HER TARZDAN MÜZİK DİNLİYORUZ POP ROCK CAZ TÜRKÜ AMA YİNE DE YILLAR GEÇSEDE DİNLEDİĞİMİZ MÜZİKLERDEN KLASİK MÜZİK VAZGEÇİLMEZİMİZ  SEVİYORUZ DİNLİYORUZ DİNLETTİRİYORUZ      NÜFUSUMUZDA 5.5 MİLYON KİŞİ KLASİK MÜZİK DİNLİYOR ASLINDA KLASİK MÜZİK BİR YANDAN RUHUMUZU DİNLENDİRİYOR   BİR YANDAN BİR İŞ YAPARKEN KLASİK MÜZİK ODAKLANMAYI ARTIRIYOR YARATICILIĞIMIZI  GELİŞTİYOR DEPRESYONLA SAVAŞIYOR KLASİK MÜZİK DİYİNCE AKLA BEETHOVEN FAZIL SAY İDİL BİRET GELİYOR BU SANATÇILAR KENDİLERİNİ UZUN YILLAR GELİŞTİRMİŞ ARAŞTIRMIŞ VE BİR ENSTRÜMAN ÇALMAYI ÖĞRENMİŞ GÜNÜMÜZ KLASİK MÜZİK SANATÇISI OLMUŞLARDIR   KLASİK MÜZİĞİ ASLINDA BENİMSEMİŞLERDİR KISACASI DOSTLAR KLASİK MÜZİK RUHUN İLACIDIR HER YAŞTAN İNSAN 50’si 60’sı 70’ŞİHATTA GENCİ BİLE KLASİK MÜZİK DİNLİYOR ÇÜNKÜ BU MÜZİĞİN İÇİNDE BİR ŞEYLER BULUYOR KENDİ İÇİNDE BİR ŞEY ARIYOR   KLASİK MÜZİK SEVERLER HER YIL KONSERLERE GİDİP RUHLARININ GIDASINI ALIYORLAR KLASİK MÜZİK SANATÇISI OLMAK İSTEYENLER HAYALLERİNİN PEŞİNDEN GİTSİN ÖĞRENSİN DİNLESİN   KLASİK MÜZİĞİ DÜNYAYA DİNLETTİRSİN  ONLARDA SEVSİN MÜZİĞİ  KLASİK MÜZİK ÇOCUKLARA DA DİNLETİLDİĞİNDE GÜZEL BİR ETKİ YARATIYOR ZEKA GELİŞİMİNE ÖNEMLİ BİR KATKI SAĞLIYOR BEN  DANS ETMEK İSTESEM BİLE KLASİK MÜZİK DİNLİYORUM ÇÜNKÜ ÇOK İYİ GELİYOR SAKİNLEŞTİRİYOR 

okur

Yazar: Enes-Batur

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir Yorum

 1. Merhabalar…

  Yazılarınız için teşekkür ederim kendi adıma. Bir rica ve önerim olacak.
  Yazılarınızı küçük harfle yazmanız mümkün mü? Çünkü bu şekilde okumak çok güç. Ayrıca paragralar oluşturusanız da yine okuma rahatlığı için büyük faydası olur.
  Yazılarınızı takip etmek istiyorum ama çok zorlanıyorum. Ancak siz bu şekilde yazmaktan mutluysanız, lütfen ricamı gözardı edin. Çünkü, sizin sevediğiniz gib yazmanız daha önemli.

  Yazmaya devam ediniz.
  Sevgi ve sağlıkla.