neon ışıklı sahne

Kış Aylarında Üşümeden Eğlenebileceğiniz 4 Kapalı Mekân Etkinliği

Havanın soğuk olduğu kış aylarında kapalı mekânda gerçekleşen eğlenceli etkinlikler bulmak zordur. Ben de hem üşümeyeceğiniz hem de eğlenebileceğiniz 4 kapalı mekân etkinliğini sizin için sıraladım.

neon ışıklı sahne

Üşümeden Eğlenebileceğiniz Kapalı Mekân Etkinlikleri

1- 23. İstanbul Tiyatro Festivali

IKSV tarafından düzenlenen İstanbul Tiyatro Festivali, 13 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında gerçekleşiyor. Hali hazırda biletleri satışa çıkan festivalde bu yıl usta sanatçı Genco Erkal’ın 60., Dostlar Tiyatrosu’nun 50. yılını, sanatçının halen sahnelenmekte olan oyunlarından bir seçkiyi seyircilerle buluşturarak kutluyor. Festival kapsamında çeşitli mekânlarda tiyatrolar olacak, sempozyum ve etkinlikler gerçekleşecek. Kışın serinliğini ufaktan hissettiğimiz bu dönemde tiyatro en güzel kapalı mekân etkinliklerinden.

2- Kadıköy Kış Sanat Festivali

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek Kadıköy Kış Sanat Festivali şubat ayında Kadıköy Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. 2 gün süren festivalde çeşitli söyleşiler, eğlenceli konserler, dans gösterileri, tango, seramik ve yaratıcı drama atölyeleri ve tiyatrolar olacak.

3- Alice Müzikali

Lewis Carroll’un efsane eseri ‘Alice Harikalar Diyarında’, Serdar Biliş’in yönetmenliği ve Beyhan Murphy’nin koreografisiyle bambaşka bir müzikale dönüştü. Alice Müzikali, Carroll’un kült eseri ile günümüz dünyasının birleşiminden oluşan farklı bir senaryoyla son zamanların en çok konuşulan etkinliği. Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan ve İbrahim Selim gibi başarılı oyuncuların yer aldığı müzikal kapalı gişe sergileniyor. Alice Müzikali özellikle soğuk bir kış gününde Zorlu PSM’de izlenebilecek en güzel etkinliklerden. Biletler tükenmeden acele edin!

4- Sónar İstanbul

Avrupa’nın en prestijli festivallerinden biri olan ve  merakla beklenen Sónar’ın İstanbul ayağı, 6-7 Mart’ta Zorlu PSM’de gerçekleşecek. Yılın etkinliklerinden olan Sónar İstanbul’da, dünyaca ünlü DJ ve prodüktörler sahneye çıkacak. Bu etkinliği kış sonu etkinliği olarak düşünelim ve biletler tükenmeden yerimizi alalım 🙂

kooplogger

Yazar: Pelin Aykın

26 Şubat 1996’da İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. 2 yıl bir gazetede çalıştı. Yazmayı, okumayı, seyahat etmeyi ve farklı renkleri tanımayı sever. En önemli özelliği ise Rock’n Roll aşığı olması.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.