Kesinlikle Yazarak Para Kazanmak Mümkün. Peki Kooplog Bunu Bize Nasıl Sağlar?

Kesinlikle Yazarak Para Kazanmak Mümkün. Peki Kooplog Bunu Bize Nasıl Sağlar?

Yeni bir döneme girdiğimizi düşünüyorum hatta biraz abartıp çağ desem yanılır mıyım?

İnternet’in sağladığı nimetleri görebilenler yerlerini almaya başladılar, salgın süresince hepimiz gördük ki:

  • İnternet’e bağımlıyız.
  • Dışarı çıkmadığımızda dünya iyileşiyor.(Ve bu çok hoş)
  • Türkiye’nin sağlık sistemi Amerika’nın sisteminden daha iyi.
  • Şirket çalışanlarının ve patronların evden de çalışabildiklerini gördüler.
  • Evden, İnternet başında para kazanabilmek mümkünmüş.

Biraz araştırdığınızda bazı yabancı sitelerin ücretli üyelik sistemine geçip yazarlarına para kazandırdığını görebilirsiniz. Hatta daha derine indiğinizde aylık 15.000$ civarlarında para kazanan insanların makalelerini okuyabilirsiniz. (Onların yalancısıyım) Ve ben aylık 300$ dolar kazansam bana kafi diyorum. (Orada asgari ücret saatlik 7.5$)

Evet İnternet nimetlerle dolu, güzel bir sayfa trafiği olan kişi reklamlardan bir hukukçu kadar para kazanabiliyor. Geleceği okumak çok zor olmasa gerek, yaşantımızın içine daha çok İnternet girecek ve daha çok İnternet girecek.

Sayın okurlarımın; kitapları ve İnternet kaynaklarını tarayıp, onlara yararlı olabilmesi için hazırlayacağım bir makaleye araştırmalarım için saatler harcadıktan sonra 5 dakikada okunabilecek bir makale üretip bu makaleden para kazanmak istememi gayet doğal karşılayacaklarını düşünüyorum.

Yazar olarak verdiğimiz emeğin ve bilgilerin bir karşılığı olması gerektiğini düşünüyorum. Aynı şekilde bir okuyucu olarak kitaplara nasıl para veriyorsam düzgün makale ve içerik üreten insanların hakkını da vermeye hazırım.

Kooplog mükemmel bir blog platformu. Sadeliği ve basitliği beni cezbetti. Lakin biz yazarlarına bu iyiliği yapmaları gerek.

Reklamlardan arındırılmış, hevesli okuyuculara bizi bağlayın.

Lütfen ücretli üyeliği oluşturun, fikirlerin kalitesine ödeme yapmak için hazır bekleyen yüz binlerce; yazar, okuyucu, uzman ve aydın kişiler var. Üstelik “konuşsak blog olur.” mükemmel bir mentor. Okuyuculara yazarak para kazanabileceği bir platformun var olduğunu gösterin. Bu sayede siteye katılımın büyük oranda artacağına eminim.

Sağıklı kalın….

Can Demir
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Yaşadığının farkına var
Sonraki
Davranışsal Vefa

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.