Kazandıran Airdroplar Telegram Grubu

Günümüzde çoğu kişinin amaçları arasında ilk sıralarda yer alan para kazanma yollarından biri de kripto paralardır. Şüphesiz para kazanmanın çeşitli yolları bulunuyor. Airdrop haberlerini devamlı olarak güncellenecektir, bu nedenle takipte kalmanız yararınıza olacaktır. Bunun için telegram grubumuzu da takip edin lütfen.

Link :https://t.me/kazandiran_airdroplar

Airdrop ne demek?

Öncelikle bizim işimiz kripto paralarla ilgilidir. Bazı borsaların ya da bazı coinlerin kendilerini tanıtmak amaçlı bazı görevler(Twitter takibi, telegrama katılım vb.) yaptırarak ücretsiz coin dağıtımına AİRDROP denmektedir. Bu grubun amaçları;

-En güncel airdrop haberleri

-Kolay yoldan kazanç rehberi

Projelerin Ücretsiz Koin Dağıtma Nedeni?  

Reklam yaparken en önemli hedef doğru kitleye ulaşmaktır ve blockchain projeleri airdroplar sayesinde kripto ile ilgilenen tüm insanlara çok hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Yani erkekler reklama verecekleri parayı direkt kripto para ile ilgilenen kişilere vererek en doğru reklam stratejisini uygulamaktadırlar. Airdrop’u yayarak ve başkalarına duyurarak projenin reklamını yaptıkça, reklam bütçelerinden pay alıyoruz. Ücretsizdir ancak zahmetsiz değildir. Yaptığımız görevler sayesinde reklam işini yürütüyoruz.

TELEGRAM GRUBUMUZ DEVAMLI GÜNCELLENECEK TİR BU NEDENLE KAZANMAK İÇİN YAZIYI FAVORİLERİNİZE KAYIT EDİN, TAKİPTE KALIN KAZANIN…

Orhan
İnternet üzerinde araştırma yapmayı seven ve teknoloji ile yakından ilgilenen , geçen zaman içinde sahip olduğum bilgi birikimini paylaşabilmek için yazmayı seçen biriyim.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
GERÇEKTEN DON'T LOOK UP MI?
Sonraki
HER AN BİR ANI

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.