Kadınlarkıymetlidir

Yer yüzünde ki her kadın kıymetlidir.

Kadınlarımıza kıymet verilmeli değer biçmeliyiz.Her kadının sırtında bir kanat vardır ama görmek isteyene…

Yuvayı dişi kuş yapar. Kelimesinin altında aslında o kadar çok anlam taşıyan kelimeler içeriyor ki bunu ancak görmek isteyenler görüyor.

Yuvayı dişi kuş yapar çünkü kadınlar değer bilir güçsüz anlarında bile güçlü durmaya çalışır ellerinde olmayan bir şeyi bile çalışır Çabalar elde eder. Sabreder dik durur içine atar her zaman güçlü tutar kendini kadın olmak zordur kadınlarımız kıymetlidir kıymet bilmeyi bilene kıymetlidir.

Kadınlar karnına koca bir dünyayı sığdırdı siz bir kadını dünyaya sığdıramadınız.

Kadınlar sevilmeli mutluluğu dibine kadar yaşamalı hakettikleri değer gösterilmeli bir kadına çokca sevgi istekli bir sarılma saygı gösterildikten sonra bir kadın daha ne ister ki?

Yeni yetişen yetişmekte olan erkek çocuklarımıza kadınlarımızın ne kadar kıymetli olduklarını başta annelerimiz göstermeli öğretmeli örneğin; bir erkek evlat anneye nasıl değer gösteriyorsa nasıl seviyorsa ileride de tanıdığı bayana aynı saygıyı değeri göstermeli. Bir erkek çocuğunu bir anne nasıl yetiştirip şekil verirse belki de bir nebze de olsa o çocuk ileri zaman da bunları düşünüp göz arda edip  hayatına o şekilde şekil verir.

Onca cinayet ve zulümden sonra sadece bedenen ölmedi kadınlarımız kız çocuklarımız rengarenk hayalleri ile gömüldüler o toprağa yaşama sevinçleri ile hayata katacak değerleri ile gömüldüler o toprağa.

Kadınlarımız kıymetlidir!

Üzülmemeli kadınlar kesip biçilmemeli öldürülmemeli kadınlar ….

Öznurulu
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
RAHAT BIRAKIN
Sonraki
UNUTTUK MU?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.