İZLENMESİ GEREKEN DİZİLER

Karantinada herkesin bir çok diziyi bitirdiğini biliyoruz. Bu yüzden izlememiş olabileceğiniz en iyi 10 yabancı dizi önerisiyle karşınızdayız.

1. Lucifer

Bu diziyi duymayan kalmamıştır diye tahmin ediyorum. Ama diziyi izlemediyseniz çok şey kaybediyorsunuz. Yakın zamanda 5. sezonuyla geri dönüş yapan bu dizi oldukça beğeni topladı. Peki bu dizinin konusu ne? Bu dizi kulağa korkunç gelebilir ama aslında oldukça eğlenceli bir konuyu ele alıyor. Cehennemde durmaktan sıkılıp dünyaya bir tatile çıkan ana karakterimiz Lucifer bir dedektifle tanışıyor ve birlikte bir sürü suçluyu alt ediyorlar.

2. The End Of the F***ing World

Bu dizi psikopat bir çocuk olan James’in bir şeyler hissetmek için bir kızı öldürmeye karar vermesi ardından bu iki gencin trajik hikayelerini anlatıyor. Maalesef üçüncü bir sezon alamayacağız ama bu iki sezonda oldukça fazla olay oluyor.

3. Never Have I Ever

Bu dizide Hintli bir kız olan Devi’nin okulun popüler çocuğuna aşık olması ve babasının ölümünün onun üstünde bıraktığı etki anlatılıyor.

4. 13 Reasons Why

Bu dizi genç bir kızın hayatının neden kötüye gittiğini ve neden ve kimler yüzünden intihar ettiğini anlatan 13 kaset bırakıyor. Bunun üzerine bu 13 kaseti kızın ölümünden sorumlu her kişi teker teker dinlemek zorunda ve diğer kişilere devretmek zorun. Bu sır bütün okula yayıldıktan sonra neler olduğunu öğrenmek için diziyi izleyebilirsiniz.

5. Bodyguard

Bu dizide sıradan bir hayatı olan bir kişisel koruma, terfi alarak iç işleri bakanına çalışmaya başlıyor. Daha sonra bu ikili aşık oluyorlar ama daha sonra olan olaylar ile başa çıkabilecekler mi?

6. You

Evet ilk kez tanıştığın birisinden hoşlanabilirsin ve onlarla daha fazla görüşmek isteyebilirsin ama daha ne kadar ileri gidebilirsin?

7. Control Z

Okulundaki herkesin sırlarının bir hacker tarafından yavaş yavaş ortaya çıkarıldığını düşün. Bence oldukça korkunç bir şey olmalı sonuçta herkesin karanlık sırları var değil mi? Bakalım Sofia, Raul ve Javier bunu yapanın kim olduğunu bulabilecekler mi?

8. The Umbrella Academy

Bir gün yüzlerce kadın hamile olmadığı halde doğum yapar. Bu doğan çocukların özel güçleri vardır. Bir adam bu çocuklardan yedi tanesini evlat edinmeye karar verir ve bu çocukları bir süperkahraman ekibi yapar.

9. Baby

Bu dizide iki genç kızın hayatı anlatılıyor. Bu dizi İtalya’nın iyi durumlu ailelerinin çocuklarının gittiği bir lisede geçiyor.

10. Elite

Bu dizi bir liseye gelen üç yeni öğrenci ile başlıyor. Bu öğrenciler okula geldikten sonra işler karışıyor ve en sonunda bir öğrenci öldürülüyor. Bunun kim olduğunu bulmaya çalışan diğer öğrencileri anlatan bir dizi.

BURAYA KADAR GELDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

the blogger
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
HOMEWORK- kulüpler ödüllerini neden verir-
Sonraki
Ayrılık aynılaşınca

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.