HWANG IN YEOP

Hwang In-Yeop: True Beauty’nin Parlayan Yıldızı

Start-up`taki Han Jİi-Pyeong karakteri ile izleyicilere ağır bir 2. erkek sendromu yaşatıp izleyici kitlesini büyük bir oranda ikiye bölen Kim Seon-Ho`dan sonra True Beauty deki Han Seo-Jun karakteri ile  tekrar ve daha büyük bir şekilde biz izleyicilere 2. erkek sendromunu yaşatıp ayrıca webtoondaki kurgusal karaktere olan aşşırı fiziksel benzerliği ile dikkat çeken çaylak aktör oldukça merak konusu oldu.  Bende bu yazımda merakınızı gidermek için ondan bahsedeceğim:)

Hwang In-Yeop Kimdir, Kısaca hayatı?

Hwang In-Yeop, 19 Ocak 1991 Seul-Güney Kore doğumlu, aktör ve mankendir.Yakışıklı aktörümüzün fotoğraflarını ve doğum tarihini yan yana getirdiğimizde 30 yaşında olduğuna çoğumuzun inanmakta güçlük çektiği yakışıklımızın birde küçük erkek kardeşi vardır.

Yaşadığı ülkenin erkeklerine göre oldukça uzun sayılabilecek olan 1,85 cm boya sahip modelimizin çokta bilinmeyen ”Hwang In-Youb” ve ”Hwang In-youp” olmak üzere iki ismi daha var.

Kariyeri ve Rol Aldığı Diziler

Kariyerindeki ilk adımı YG Entertainment’te manken olarak atan yakışıklı ve bir okadar da sempatik olan oyuncumuz dizi film sektörüne ise ilk defa 2018′ de yayınlanan ”WHY” web dizisi ile giriş yapmıştır. Daha sonrasında birçok web drama da rol alan Hwang In-Yeop ‘un ilk kore dizisi ise tarihi bir dizi olan ”The Tale of Nokdu” oldu.Dizide bir kılıç ustası olan Park Dan Oh karakterine hayat veren oyuncumuz az da olsa ekranlarda yüzünü göstermeye başladı.

Dizi biteli pek bir süre geçmeden yakışıklı oyuncumuzun bir uyarlama kore dizisi olan ”18 Again”’de yan rol olarak tekrar ekranlarda ışık saçmaya başladı. Ard arda birbirine yakın tarihli iki dizide başaralı bir oyunculuk performansı sergileyerek gelecekte çok daha güzel projelerde yer alabileceğinin sinyallerini vererek biz izleyicileri etkiledi.

Sadece bizi etkilemekle kalmamış olmalı ki aynı yıl içerisinde yakışıklı aktörümüzün şu an hala yayınlanmakta olan ve birçok Kdrama severlerinde yakından takip ettiği hatta sırf kendisi için başladığı True Beauty’de ki Han Seo-Jun karakteri ile gönüllerimize taht kurmuş ve sadece bununla kalmayıp başroldeki kızımızla kendisinin mutlu sona ulaşmasını canı gönülden istememizi sağlamıştır.

Şuan da ise SM Entertainment bünyesinde olan  KeyEast Entertainment’ın bir oyuncusu olan yakışıklımız 10 parmağında 10 marifet olan bir cevherdir.

Büyüleyici görüntüsünün yanında bir de etkileyici bir sese sahip olan Hwang In-Yeop’u dizide şarkı söylerken görüyoruz. Ayrıcı yakışıklı aktörümüzün bu dizi için ilk defa motosiklet sürdüğünü ve bununla da yetinmeyip dizi için motosiklet lisansı aldığını duyuyoruz.

Askerlik Görevi Bitmiş!

Vatani görevini çoktan tamamladığı açıklanan yakışıklı aktörümüzü bol bol projelerde görmeyi umud ediyoruz:)

Lee Joon-Gi’ ye Olan Benzerliği !

Yakışıklı oyuncumuz birçok seveni olan ve MOON LOVER’S in gözde prensi olan Lee Jonn-Gi’ ye olan şaşırtıcı benzerliği ilede  adından sıkça söz ettirmekte. Oyuncumuza kariyerinde ve hayatında başarılar diliyor ve tekrardan söylemeden geçemeyeceğim bol bol yeni projerle görmek istiyoruz:)

Sosyal Medya Hesabı

Bşarılı oyuncumuzun soysal medya hesabını merak edenler için de aşağıya bırakıyorum

İnstagram:@hi_high_hiy

Twitter:Hesabı yok  

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

2 yorum

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.