HAYVANLAR…

Fotoğraf sahibi: patrice schoefolt (@patrice schoefolt on Pexels)

Merhaba arkadaşlar ben Egehan arkadaşlar bugün sizlerle hayvanları konuşalım dedim nasıl?Beğendiniz mi?Konu bence çok güzel neyse bu kadar konuyu anlattıktan sonra geçelim.

Arkadaşlar ben hem hayvanlara hem de dinozorları çok merak etmişimdir.Örnek olarak jurrassic world serisini ezbere bilirim çokta severim sizlerinde sevdiğini umuyorum. Hayvalara bir şey olduğu zaman gerçekten çok üzülüyorum hatta bakamıyorum böyle bir şey olduğunda zarar verenlerden de nefret ediyorum.Size bir şey itiraf ediyim ben bazı ama bakın bazı (yanlış anlaşılmasın)insanlar acı çektiğinde ben hiç üzülmüyorum neden üzüliyim ki katil acı çekerken.

 Bence hayvan öldüren kişiye insan öldürmüş gibi muamele edilmesi lazım çünkü o da bir canlı o da nefes alıyor.Ya biz onların yerinde olsaydık onlar bize böyle davransaydı ne hissederdik biraz empati kursak birazcık bile olsa yeter yani bazı insanlar dışında kimse bu empati işini anlamamış.

 Doğaya da deyinelim biraz… Ağaç kesmekte bu işe benzer mi?Derseniz bence yarı yarıya olur.Mesela ağaç kesmesek kağıt mobilya vb. üretemeyiz ama sadece kurumuş ağaçları kesmeli kestiğimiz ağaç sayısı kadarda ekmeliyiz.Bu kadar yeter sizlerle daha sonra görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

Cameto game
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Herkes aynı şeyi düşünüyorsa,hiç kimse fazla bir şey düşünmüyor demektir. W.Lippmann

Herkes aynı şeyi düşünüyorsa,hiç kimse fazla bir şey düşünmüyor demektir. W.Lippmann

Sonraki
İREM İSMİNİN ANALİZİ

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.