Hayallerimizle Kaybettiklerimizi Mahrum Kaldığımız Hayatı Bulacağız.

 Hayallerimizle Kaybettiklerimizi Bulacağımız Mahrum Kaldığımız Hayatı Birlikteliği Sokaklarda Beraberce Neşe İçinde Gülümseyerek Bulacağımız O Günlere Kavuşacağımız Yönde Olması…

Bu korona’lı günlerde umutlarımızın hala diri kaybettiklerimizi bulacağımız mahrum kaldığımız hayatı birlikteliği sokaklarda beraberce neşe içinde gülümseyerek gezeceğimiz bulacağımız o günlere kavuşacağımız yönde olması, bizi canlı diri tutmaktadır. Bu sevindirici durum, hala insana dair heyecanımızı kaybetmediğimizi, bazıları bu heyecanı kaybederek bedeni ruhu ile satılığa çıkararak satmasına rağmen! Susun diyenlere rağmen susmayacağımız, mutlu olmayın diyenlere rağmen mutlu olacağımızın kesin, Rabbimizden şükür umutlarımız hala taptaze ve sıcacık duruyor gönlümüzde.

Bazı şeyleri değiştirerek, özüne gereksiz olanı karıştırarak bozmaya çalışanların suratına okkalı bir tokat atarak, aşacağız tüm engelleri inşallah. Onlar bugün ne yanlışlık yağacağının telaşında iken, bizler daha güzelini yapmanın çabasında, onları ezerek üstlerine basarak geçeceğiz çünkü insanı düşünmek insanlığımızın özünden gelir, özünü kaybedenleri bunu düşünmesi aptallık olur o nedenle aptallıklarını suratlarına, mutlu olarak vuracağız ayıkmalarına fırsat vermeyeceğiz inşallah.

Kafamızda fikrimizde yangınlar bedenimizi sarsa da, bir gülümseme bir gözyaşını silerek söndüreceğiz. Fikrin ince gülü fikrimizde açarken lale gül bahçelerinde kokusu alemi kaplarken, onlar burunların kapayarak gezerken bizler şenlik havasında onları hezimete uğratarak yaşamaya, Rabbim yardımıyla umuduyla devam edeceğiz. Selamlarımla.

Mehmet Aluç

Harikasınız bu eseri okumanız çok güzel, bunu okuyarak bu sitede zaman geçirdiğinize göre farklı bir göze ve Gönül’e sahipsiniz. Birkaç hece ile okuyunca fikrinizi beyan eder misiniz lütfen, selamlarımla.

Mehmet Aluç-Kul Mehmet
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
19.Gün Günlüğe Devam…
Sonraki
SEVGİ Mİ?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.