HANDAN_LA

   Bir bilinmezin içinde savrulurken beden, çare, arayana geliyor elbette. Vazgeçmeyene, nefesin ve yaradılışın hükmünü bilene. Yol almaya çalışıyorsun vede yönünü bulmaya. Yol alırken , bahar esintine eş tatlı sesiyle çıkıyor karşına. Dingin, yargılamadan ve yumuşacık. O bilir kendini ama birde benim sözlerimden anlatılsın içtenliği ve sevecenliği.

   HANDAN…  Adına münhasır, anlamak ve yol göstermek için emeğini sonuna kadar veren müstesna bir kişilik. Sabahsız geceler gibi olduğunu düşündüğüm bir zamanda yetişti o bana, vede bir çoklarına.  Yaptığı iş için değil olan, onun yüreğinin özü bu. İyilik ve güzellik. Kişisel gelişim yolculuğunda, donanımlı olması, sürekli kendini geliştirmesi ayrı bir konu. Bu işi anlamadan, yapmış olmak adına basitleştirirken birileri, yüreğini veremezken , Handan  ehildir işinde. Hakkını vererek.

   Hiç tanımadan mesaj attım ve döndü kendisi. Defalarca attım ve hiç cevapsız bırakmadı beni. Onca uğraşının, zamansızlığının arasında belk,i zaman ayırdı bana ve isteyenlere. 

     Sevmek olgusunun anlamına erişebilen nadir bir insan. Kişisel gelişim yolunda, bir çok konuda eğitim alabilirsiniz kendisinden. Kuantum, NLP, EFT, Hipnoz, Bio-enerji ,Acsess ve birçokları.  Uzman Eğitmen Sevgili Handanımın linkide bırakıyorum. https://instagram.com/uzm.egtm.handan_la?utm_medium=copy_link

  Umarım yolunuz onunla kesişir ve kendini tanımanın, insan olma erdeminin inceliklerini ondan öğrenirsiniz. Hiç bir beklentisi olmadan, instagramda çözümleri sunuyor bizlere. Yolun hep iyilikten geçsin, Sevgili Handan. 

Beyazgür
Uzun yıllardır yazıyorum. Ziraat Mühendisiyim. Kişisel gelişim konularında iyi bir araştırmacıyım.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Pekinez Pekingese Yavru Köpek Eğitimi!
Sonraki
Çin Emperyalizminin Bekçi Köpekleri

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.