Gözlerindeki Parıltı

Gözlerindeki Parıltı ne diye sorarsanız benim hikayem derim size insanlar gerçekten bir kişiye bu kadar sevebilirmi ?

Ben 21 yaşında bir gencim hayatımda neyin ne olduğunu anlama evresinde yaşıyorum. 18 yaşına kadar çocuk gözü ile  bakarlar daha sonra 18 yaşını gelirsin adam oldu derler aslında böle bir şey yok 20 yaşında da çocuk var 40 yaşında da çocuk gibi davranan vardır. Biz insanlar saçma algılar içinde yaşayan bireyleriz  çok acılar yaşamış biriyim bu beni yere düşürdümü derseniz düşürdü fakat kalkmayı bilene yere düşmek koymaz bu hayatta siz de ne olursa olsun düş fakat kalkın çünkü bu hayatı bir kere yaşıcaksın.

Gözlerindeki Parıltı Nedir ?

Onun gözleri benim için parıltıydı şöyle düşünün gündüzleri gökyüzünde güneşin olmaması geceleri ayın olmaması gibi bir insan bu kadar sevebilirmi diye sorarsanız evet sevebilir eski aşıklar gibi eski sevmeler gibi sevebilir günümüzdeki sevgiler 1 günde oluşan sevgililerle hep kısa sürer ama ben çocukluk aşkım diyebilirim size onu gördüğümde ellerim ayaklarım birbirine dolaşır dilim tutulurdu. Birlikte olduğunuz mu diye sorarsınız evet olduk hikayem 27.09.2015 günü başladı onun ellerinden tuttuğum gün onun gözlerine baktıgım gün başladı. Nasıl biri diye sorsalar bir gül gibi derim güle az su dökseniz açan bir çiçektir oda öyledir tek bir kelime ile mutlu olan birisiydi. Tatlıydı güzeldi hem de çok güzeldi su gibiydi diyebilirim insan baktıkça ona baka kalıyordu. Çok narif biri kendisi çok inatçı çok da iyi biri ben böyle bir kişiyi sevdiğim için allaha hep şükretmişimdir.

Acılar Olgunlaştırırmı?

Acılar olgunlaştırır evet onu kaybettiğim gün kendimdeki görmediğim bütün hataları gördüm. Keşkelerim oldu hem de çok fakat düşmedim. Devamlı düzelmek için kendime gelmek için çabaladım günlerce haftalarca düşündüm yazdım çizdim değişmek için acılardan ders almak için çok çabaladım ve başardım diyebilirim size geri dönermi peki diye sorarsanız hiç kimse bilemez bunu geri dönse bi ahh dönse herşeyimi vericem hatalar değil de mutluluklar vermek için canımı bile vericem son olarak onunla hikayemizi bir kitap haline gelicek yeni yazmaya başladım adı da Gözlerindeki Parıltı 

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.