Gerçeklik-Hayal

Gerçek hikaye nasıl yazılır bilmem ama hayal dünyasına dayalı olan masalları çok iyi bilirim . Aslında bana göre Dünya’da gerçek değildir hayaldir o yüzden eğerki hala yaşıyorsan ve hala bu dünyada hayatta kalmak için savaşıyorsan gerçekliğe çok güvenme hayallerle yaşamayı ve hayal kurup mutlu olmayı öğren ama aynı zamanda gerçekliğin olduğunu unutmadan hayal et.

Bazı  gerçeklerden kaçıp hayallere sığın emin ol dostum böyle daha huzurlu ve tüm insanlıktan daha farklı bir görme açın olacaktır.Dostum hayallerinle yaşamak için ufakta olsa gerçeklikten kopmalısın.

Yaşamdasın,yaşamın içindesin  çünkü hayallerle yaşarken ufak tefek gerçeklere de inanmak zorundasındır. Aslında bu yüzdendir zaten gerçekliğin kötü havasından kaçıp hayallerine sığınırsın bu yollada gerçeklikle hayali birleştirmiş olursun.Onları birleştirip ayrılmaz bir ikili yaparsın ve o zaman yaşamdan zevk ve aynı zamanda tat almaya başlarsın. Sakın unutma dostum hayallere güven ama aynı zamanda gerçeklerle hayallerini birleştir.

Dostum ama sakın gerçeklikten kopma gerçeklikten  koparsan yani hayale kendini fazla kaptırırsın artık sende gerçek olamktan çıkarsın sadece insanların aklında hayal olarak kalırsın . Bu dediğim kavramların ikisinide kendi içinde denk tutmalısın bi teraziye koyup gerçeklik ve hayali tartmalısın ikisininde eşit olduğundan emin ol .

heranınkalbi
hera juno
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Tecrübe ya da acı
Sonraki
Yılbaşı

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.