GAMZE SAĞIROĞLU

  Ülkemizde son yılların revaç konusu.  Kişisel gelişim ve değişim. Kısa süreli eğitimler alıp, bu yolda kendine eğitimci diyen sayıca kalabalık bir insan güruhu ortaya çıktı. Bu konuda uzun yıllardır araştırma ve takip içindeyim. Bu işi kalbini vererek, anlamına ererek yapanda var, sırf para için yapanda. Bilinmesi gereken gerçek bir işte iyi olduğunuzda para zaten sizi takip edecektir. 

   Bu açıklamaların ışığında amacım, gerçek eğitimcileri ve danışmanları sizinle buluşturmak. İşte bu işin hakkını veren nadir insanlardan biri ” Gamze Sağıroğlu”. Uzun yıllara dayanan kişisel gelişim eğitiminin yanında, bu işi kendi hayatına da  tam olarak uyarlamış bir insan. Sporcu kişiliğinin, düşünsel zenginliğine eklenmesiyle, hayatın en iyi formunu bulma konusundaki özlü sözlerini okuduğunuzda bu farkı sizde anlayacaksınız.  2007 yılında kendinde başlayan yolculuğu, uzun yıllardır danışanlarının hayatını değiştirerek  “Kendine yolculuk ve iyi yaşam  atölyeleriyle  yüzlerce insana ışık olmaktadır. 

 Naçizane kişisel fikrim, bu işi gerçekten ehil olarak yapanların yüzüne yansıyan o dingin ve muhteşem parıltı kendisinde  de mevcut. Bazen tek bir cümle dank ettirir ya insana Gamze Hanımın instagram üzerinden yayınladığı kendine ait cümleler, bende tamda bu etkiye sahip. 

   Eğer ki kişisel gelişim yoluna girmeye gönüllü iseniz doğru insanların yolunuza çıkmasını dilerim. GAMZE SAĞIROĞLU gibi.  Sevgiyle…

kooplogger

Yazar: Beyazgür

Uzun yıllardır yazıyorum. Ziraat Mühendisiyim. Kişisel gelişim konularında iyi bir araştırmacıyım.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum