Evden kolayca binlerce lira kazanmak

Merhaba arkadaşlar simdi size nasıl birkaç hahta içinde binlerce lira kazanacagınızı anlatıcam öncelikle söyleyeyim bu sistemin kurucusu benim. Senelerdir nasıl kısa yoldan zengin olunur diye araştırıp durdum ve bu zamana kadar hiç biryol bulamadım; ya evden çalışarak aylık 300 4000 lira kazanabilecegimi  yada bir miktar para yatırıp borsaya girmemi söylediler riskleri vardı o yüzden düşünmedim en son internetten borsada al sat program ını indirecektim haberlerde bu konuyla ilgili olumsuz şeyler görünce tamamen korktum girmedim. Şimdi bizim konumuza gelince sadece üye olarak evde işte oturdugunuz yerden binlerce hatta milyonlarca para kazanabilir siniz ! Diplomaya yada herhangi bir tecrübe ye gerek yok bunun için sadece 2 adımı nız var .

1.adım: sisteme üye olmak.

2.aadım sisteme en az 10 tane üye bulmak

Evet sadece bu iki şeyi yaptık tan sonra zengin olabirsiniz bunu nasıl yapacak sınız söyleyeyim siz üye olacaksınız ve üyelik ücreti olarak 50 tl vereceksiniz. Sizin verdiği niz bu 50 tl sizin üst grubun uzdaki üyrlere dagıtılacak sistem zaten böyle ilerliyo yeni gelen üyenin verdigi üyelik pparası onu üye yapan üyelere veriliyo işte sizde tam böyle para kazanacaksınız . şimdi sizin ne kadar kazanabileceği nizi yada kaybedeginizi kabaca hesaplayalım . siz 50 tl verdiniz. Sizin bulugunuz 10 üyöeden kazanacagınız para 10×10=100 tlbu yaklaşik bir hafta içinde olursa daha güzel paralar kazanacaksınız şimdi sizin bulduğu nuz bu 10 üyeninde her birinin 10’ar üye bulduklarını varsayalım sizin kazanacagınız parayı hesaplayalım.

  • 1.hafta.         10 üye= 100 tl kazanç
  • 2.hafta.       100 üye =1.000tl kazanç
  • 3. Hafta.    1000 üye= 10.000 kazanç
  • 4.hafta.    10000 üye= 100.000 kazanç
  • 5.hafta.   100000 üye= 100.000 kazanç.

BBu böyle gidiyo arkadaşlar bunun bi sınırı yok sadece ilk 4 sıradaysanız 10 tl 4’en sonraysanız üye başına 1 tl alacaksınız. Buda yaklaşık 100.000 üyeniz olduktan son olacak bu sizin için sorun olmaz bide arkadaşlar üyeliginizi her ay yenilemeniz gerekiyo ayın kaçın üe oldunuz diyelimki mart ın 20’nde nisan ın 20sinde tekrar üyeliginizi yenilemeniz gerekiyo aksi takdirde üyeliginiz iptal olacaktır o zamana kadar kazandıgnız paralar hesabınıza yatar ama üyeliginiz iptal olur üyeleriniz üye bulsalar dahi size para ödenmez bu yenileme işlemini her üyemizden istedigimiz için dizin her buldugunuz üyeden aynı kazancı bi sontaki ay tekrar kazanacaksınız eger sorularınız ve üyelik başvurusu için lütfen bana facebook tan msj atın . facebook sayfamız.   sibel yılmaz(sibel bayar gurup üyelik)

hasan-bayar
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Kendiniz olun kendinize güvenin

Kendiniz olun kendinize güvenin

Sonraki
Nasıl Karın Kaslarım Çıkar?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.