Dubai Bling Cast İncelemesi

Kaynak belirtilmedi

Son dönemlerde Netflix’i kasıp kavuran Dubai Bling (Cafcaflı Dubai) isimli reality show’u hemen hemen büyük bir kitle izlemeye başladı. Bir kısmımız hayran kaldı bir kısmımız çok abartılı ve sahte buldu. Ama izlerken ağzımızın açık kaldığı herkes tarafından onaylanan bir gerçek. Şovun konusu Dubai’de yaşayan ultra zengin ve o partiden bu partiye katılan 10 abla ve abimizin hayatı. 

Money can’t buy hapinnes? Habibi come to Dubai!

 

Dubai Bling Kadrosu

Lüks arabalar, son moda çantalar, egzotik tatiller ve şehrin en lüks restoranlarında takılan Dubaili 10 milyarderin ev ve iş hayat akışına dahil oluyoruz. Farklı  mesleklerde olmaları da şovu daha da eğlenceli bir hale getiriyor. Bu büyük camiada oyuncu kadrosu, influencer, modacı ve hırslı iş adamlarından oluşuyor. Entrika, drama ve kaosa bol bol  şahit olacağınız, BAE dünyasının bu ışıltılı hayatı seçen kadrosunu daha detaylı inceleyim.

  • Kris Fade
  • Brianne Fade
  • Zeina Khroury
  • Safa Siddiqui
  • DJ Bliss
  • Diva Dee
  • Farhana Bodi 
  • Lojain Omran
  • Ebraheem Al Samadi
  • Loujain Adada

 

Kris Fade

Lübnan Asıllı Kris, Virgin Radio Dubai’nin The Kris Fade Show’un sunucusudur. Kris, kariyerinden bahsederken kendi emekleriyle buralara geldiğini belirtiyor. Bununla birlikte programda da göreceğimiz eşi,  Brianna ile birlikte Fade Fits Kids ‘in kurucusudur. Mizah seviyesi yüksek, oldukça sempatik bir milyarder. Mal varlığı 1,2 milyon dolar. 2 tatlı kız çocuğu babası olan Kris, sevdiğiniz oyuncular arasında olacak.

 

Brianna Fade

Kris’in eşi olan Brianna, başlarda Kris’in asistanıdır. Ama şuan, kendi şirketlerinin marka müdürü. Şovda muhteşem düğününün hazırlıklarını izliyoruz. Ve bu süreçte ilişkilerini yürütürken yaşadıkları zorlukları nasıl aştıklarını…Brianna’yı diğer kadın oyunculara nazaran sadece ve kendi halinde. Kaosla işi yok, bu onu güçlü karakterlerden biri yapıyor. 

 

Zeina Khoury

High Mark Real Estate’in kurucusu olan Zeina, camiada emlak kraliçesi olarak biliniyor. Kraliçe de ne kraliçe ama izlerken Zeina’nın boyuna posuna hayran kalıyorsunuz. Bff’leriyle kaous yaratmayı da baya bir seviyor. Karşınızda hem çocuk da yapan hem kariyer de yapan cesur bir kadın görüyoruz.

 

Safa Siddiqui

Iraklı- İngiliz influencer ve aynı zaman da moda tasarımcı olan Safa Siddiqui, Hintli bir iş adamıyla evli ve bir kızı var.
En yakın arkadaşı Zeina ile birlikte verdikleri ayarlara şahit oluyoruz. Biraz kaprisli bir karekter karşımızda. Kocan daha senin için ne yapsın be kadın demekten kendimiz alıkoyamıyoruz.

 

DJ Bliss

Marwan Parham Al Awadhi yani sahne adıyla DJ Bliss BAE dünyasında oldukça popüler. Bu popülerlik Orta Doğu’ya da son yıllarda sıçrıyor. Oldukça lüks hayatını hem Instagramda hem de Youtube da sıkça paylaşıyor. Ayrıca DJ Bliss’in sosyal medyalarında dünyaca ünlü isimleri görüp şaşıracaksınız. Şu sıralar eşinin kıskançlıklarıyla başı dertte, ama gönül almayı iyi biliyor diyebiliriz.

 

Diva Dee

Dj Bliss ile evli olan Diva Dee gerçek adıyla, Danya Mohammed  sosyal medyada popüleritesi yüksek bir influencer ve bir anne. Danya’nın seyahat, makyaj ve moda hakkında içeriklerinin bulunduğu bir YouTube kanalı da var. 
Benim içimin ısınmadığı karakterlerden biri, hasetlik seziyoruz maalesef. Ama son bölümlere doğru eşine karşı sitemleri birazcık kalbimizi yumuşattı.

 

Farhana Bodi

Hindistan’da doğup, Afrika’da büyüyen Bodi, Instagram’da 2 milyon  takipçiye sahip. İçeriklerinde oldukça lüks ve renkli bir hayat görüyoruz. Jet sosyete eventleri, tatiller, defileler… Farhana da biraz içten içe fesat bir ablamız, bir de çenesi durmayanlardan. Tipik bir influencer gibi onun hayatı tamamen Instagram’da geçiyor ve çevresindekileri rahatsız etmiyor değil.

 

Lojain Omran

Omran’ın merhametli ve verici kişiliği hepimizin çok hoşuna gitmiş olmalı. İnsanları dinlemeye, yardım etmeye ve bir şeyler katabilmeye büyük önem veriyor ve öyle de yapıyor. Kardeşlerine ve kendi çocuklarına sahip çıkan, kariyer sahibi güçlü bir feminist kadın karşımızda. Sosyal hesaplarında 10 milyondan fazla takipçisi var ve en ünlü yüzlerden birine sahip. Krallığın televizyon programlarında tanınmış olan Omran, ” En iyi 100 Arap Ünlü” listesinde ismi olan ünlülerden biri.

 

Ebraheem Al Samadi

Çiçek Açan Adam olarak bilinen Al Samadi, Bling’in en zenginidir. Küçük yaşlardan beri girişimçi bir ruha sahip olduğu söylüyor. Şu sıralar kendisi güneş ve su olmadan 3 yıla yakın solmayan çiçekler satıyor. Abimiz biraz dedikoducu ve kaosu yaratmayı seviyor (!) İlk sezon yılanlıklarına şahit olacağız. Ayrıca ne yaparsa yapsın LJ’nin gönlünü fethedemiyor.

 

Loujain Adada

Annesi Amerikalı, babası Lübnanlı Adada, en zengin modellerden biri. Aslında evlilik öncesi mütevazi bir hayata sahip olduğunu söyleyen LJ kendinden yaşça büyük bir milyarderle 21 yaşında evlenmiş ve iki çocuk sahibi olmuştur. Eşinin kendisiyle evlenmek için karısıyla boşandığı söyleniyor . Eşi maalesef kanserden vefat ettikten sonra büyük bir mal varlığı kalmış. Karl Lagerfeld imzalı gelinliği ve 10 milyon dolar bütçe ayrılan düğünü epey konuşuldu. Kadınlar arasında bazen sonradan görme olduğu imaları bulunuyor. Şimdiler de lüks restorantlarda ve eventlerin davet listelerinde ve gerçek aşkı arıyor.

Fotoğraf sahibi: Wael Hneini (@waelhneini on Unsplash)

Eğer reality show hakkında fikir sahibi olmak isterseniz aşağıya trail videosunu bırakıyorum. İzleyenlerin de yorumunu merak ediyorum. Sizin en sevdiğiniz karakter hangisi oldu? 

Dubai Bling Trailer

 

 

Beforia
Moda, kişisel bakım, bazen dedikodu
Önceki
İÇİMDEKİ KÜÇÜK KIZ ÇOCUĞU
Sonraki
Yaşam Üzerine Deneme

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.