Doctor Strange 2 Tom Cruise’un Demir Adam Söylentisi

Doctor Strange 2 Tom Cruise'un Demir Adam Söylentisi

Yazar Michael Waldon, Marvel’in Doctor Strange in the Multiverse of Madness için Illuminati’yi bir araya getirmeyi planlıyor.

Bu, Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Aşamasında şimdiye kadar gördüğümüz en havalı an (belki de Spider-Man: No Way Home’da birkaç ağ atıcının bir araya gelmesinden sonra ikinci en havalı): Doctor Strange’in üçte ikisi Deliliğin Çoklu Evreninde, farklı bir evrende Dünya-838’de bir an için sıkışmış olan Mistik Sanatların Üstadı (Benedict Cumberbatch), tarihe rehberlik etmek ve kendi güçlerini korumak için ellerinden gelenin en iyisini yapan bir süper kahramanlar konseyi olan İlluminati’nin önüne çıkarılır. Diyar.

Illuminati üyeleri arasında Profesör Charles Xavier (Patrick Stewart), Baron Karl Mordo (Chiwetel Ejiofor) Kaptan Peggy Carter (Hayley Atwell), Kaptan Marvel/Maria Rambeau (Lashana Lynch), Blackagar Boltagon of the Inhumans (Anson Mount) ve Dr. Fantastik Dörtlü’den Reed Richards (John Krasinski).

Tabii ki, İlluminati’nin Doctor Strange devam filminde yer aldığına dair söylentiler, filmin yayınlanmasından aylar önce ortalıkta dolaşıyordu, filmin ikinci fragmanında Sir Patrick’in kusursuz sesinin – yıllar boyunca Profesör X’i oynadıktan sonra MCU’ya çıkışını yaptığı doğrulandı. Fox’ta – duyulabiliyordu. Ama hepsini kürsüde görmek – özellikle de Fantastik Dörtlü’nün MCU’da ilk kez göründüğünü gösteren Reed Richards – hala akıllara durgunluk veren bir andı.

Soru şu ki, bu kadro her zaman yapımcı Kevin Feige, yönetmen Sam Raimi ve senarist Michael Waldron tarafından mı tasavvur edildi? Yoksa alternatif bir Demir Adam, farklı bir Kara Panter veya Denizaltı Namor gibi İlluminati’nin diğer üyelerinin ortaya çıkma olasılığı var mıydı?

Waldron, Den of Geek’e “Emin olmak için hareketli bir hedefti” diyor. “Son kadronun ne olduğuna inanamıyorum, çünkü bu, gökyüzündeki en pasta gibi geldi, sanki bu karakterlerin hepsini veya hiçbirini asla elde edemeyecektik. Ve bunun yerine bir şekilde hepsini aldık. Bu yüzden bunu aldığımız için gerçekten şanslıydık. Bu takımı kimin tamamlayacağına dair sürekli bir evrimdi. ”

Konseyde görmek isteyeceği ikonik Marvel süper kahramanları olup olmadığı sorulduğunda Waldron, Top Gun: Maverick yıldızının zırhı giyeceğine dair uzun süredir devam eden söylentiyi kabul ederek, “Tom Cruise’un Demir Adamı harika olurdu” diyor. . Waldron, “Ama elimizdeki kimseyi takas edeceğimi sanmıyorum,” diye ekliyor. “Takımın kimyası mükemmel. Ve bu kavganın nasıl sallandığını seviyorum. ”

Söz konusu dövüş, öfkeli bir Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), Illuminati’nin kalesine saldırdığında, sırayla her üyeyi ele geçirip korkunç güçlerinin bir gösterisiyle onları (Mordo hariç) hızla yok ettiğinde gerçekleşir. Wanda onlardan hızlı ve korkunç bir iş çıkarmadan önce Reed Richards veya bu evrenin çok daha havalı Black Bolt versiyonuyla zar zor tanışıyoruz.

Doctor Strange 2 Tom Cruise'un Demir Adam Söylentisi

Ancak Marvel’in şimdiye kadarki çoklu evren istismarlarından bildiğimiz gibi, Fantastik Dörtlü’nün liderinin bir versiyonunun bu evrende ölmesi, diğer Dünyalarda dolaşan sayısız Reed Richards olmadığı anlamına gelmez. Bu aynı zamanda, MCU hayranları John Krasinski’yi yıllardır kelimenin tam anlamıyla hayran bırakıyor olsa da, başka bir aktör teorik olarak evrenimizin esnek süper kahramanın baskısını oynamak için devreye girebilir.

Waldron, bu argüman hakkında temkinli bir şekilde, “Eh, ne kadar söyleyebileceğimi bilmiyorum, çünkü teknik olarak herhangi bir Illuminati üyesinin herhangi bir özelliği hakkında konuşamam,” diyor. “Ama bunun bir yol olduğunu düşünüyorum – seyircinin nasıl tezahürat ettiğini, ki bu her zaman eğlencelidir ve bu karakterlerden biri zamansız bir sonla karşılaşırsa nasıl inlediklerini görürsünüz, bu yüzden bilmiyorum , her zaman güzel bir küçük test çalıştırması. ”

Hayranların Krasinski ve diğerlerinin ortaya çıkmasına şimdiye kadar verdiği tepkiye dayanarak, bu test çalıştırması Marvel’in bugüne kadar yaptığı en iyi gerçek zamanlı pazar araştırması olabilir…

berkekim.writer
Merhabalar ben Berk. Bir e-kitap içerik üreticisiyim. E kitaplarıma idefix ve D&R üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Sizin için buraya bağlantı bırakıyorum. https://www.idefix.com/yazar/Berk%20Ekim
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Senden korkuyorum dedim?
Sonraki
Jason X Neden 13. Cuma'nın Devam Filmi İçin Mükemmel?

Jason X Neden 13. Cuma'nın Devam Filmi İçin Mükemmel?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.