BÜLENT GARDİYANOĞLU

    Şöyle içten bir ” Ohhh beee.” dediğin oldu mu? Üzerindeki bütün ağırlıklardan kurtulmuş, rahatlamış bir halde. Bir gün youtubeda bir seminer izlerken duydum bu kelimeleri. Daha önceleride söylerdim ama ne kadar gelişi güzel söylediğimi fark etmemiştim. Söyleyişle söyleyiş arasında ne çok fark varmış.  Bunu anlamamı Sevgili Bülent Gardiyanoğlu farkettirdi.  Hayatta herşeyin özüne varabilmek, hissettiğin duyguyla alakalı. Yüklediğin anlamla. Bir ” ohh be ” cümlesi bile bazı şeyleri anlamamı sağladı. Samimi, sevgi dolu,bilgili ve kendine özgü uygulamalarıyla gerçek bir eğitmen o.   

    Güzel sanatlar Fakültesi mezunu olup, uzun yıllar kendi hayatındaki sorgulamalara cevap aramış, aldığı kişisel gelişim eğitimlerine kendi tarzını katmış, verdiği yurtdışı ve yurtiçi seminerlerle onbinlerce insanın kendini tanımasını aradığı sorulara cevap bulmasını sağlamıştır. Dedim ya, anlatımları o kadar samimi ki  , bir dost elinin sıcaklığında başlıyorsunuz uyanışa. 

    İnsan olabilme sanatının, gerçek bir ustası o. Öğreticisi ve danışmanı.  Herkes kişisel gelişim eğiticisi olabilir ama  hakkını vererek yapmak emek ve özveri ister. Ve ruhunu katabilmektir, yürekten gelen bir inançla. BÜLENT GARDİYANOĞLU gibi. 

       Kitapları, videoları, seminerleri muhteşem. Ben özellikle #dörtsınav kitabını çok seviyorum. 

     

   

Beyazgür
Uzun yıllardır yazıyorum. Ziraat Mühendisiyim. Kişisel gelişim konularında iyi bir araştırmacıyım.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Mevsimler ve İklim / Dünya ve Evren
Sonraki
Özgürlüğe doğru

Özgürlüğe doğru

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.