BTC 40Bin Doların Altına Düştü, Nascar Sürücüsü LTC'de Ödeme Aldı

Bu-gün’ ün Kısa Dünyası’na Hoşgeldiniz…

Bitcoin 40.000 Doları Geri Almak İçin Mücadele Ediyor

Görünüşe göre Bitcoin’in 40.000 doların üzerindeki zamanı oldukça kısa sürdü. Dünyanın en büyük kripto para birimi, son 24 saat içinde 33.648,40 dolara düştü. Bu düşüş, faiz oranlarını COVID kaynaklı düşük seviyelerinden daha önce planlanandan daha erken artırmaya başlayabileceğini öne süren Federal Rezerv tarafından tetiklenmiş olabilir.

2.3 Milyon İngiliz Artık Kriptoya Sahip

İngiltere’deki bir düzenleyiciden alınan rakamlar, 2.3 milyon İngiliz’in şu anda kripto para birimine sahip olduğunu gösteriyor – geçen yıla göre 400.000 daha fazla. Buna rağmen, dijital varlıkların nasıl çalıştığına dair anlayış düşmüş görünüyor. Artış, Bitcoin için olağanüstü bir boğa koşusunu takip ediyor ve Mali Davranış Otoritesi tarafından ankete katılanların %53’ü şimdiye kadar iyi bir yatırım deneyimi yaşadıklarını söyledi.

Mark Cuban’ dan Düzenleme Çağrıları

Milyarder Mark Cuban, Titanium adlı bir tokenin muhteşem çöküşüne kapıldıktan sonra stabil coinlerin daha fazla düzenlenmesi için çağrıda bulundu. TITAN, 24 saatlik bir süre içinde 52.46$’dan 0.00000006$’a düştü ve pratikte değerinin %100’ünü kaybetti. Dallas Mavericks’in sahibi, “Bu konuda sert olmama rağmen, tembellik gerçekten benim sorumluluğumda” dedi.

NASCAR Sürücüsünün Kripto Ödeme Günü

Bir NASCAR sürücüsüne, sponsorluk anlaşmasının bir parçası olarak ilk kez tamamen kripto para biriminde ödeme yapılacak. Landon Cassill’in duyurusu, 19 yarış için bir kripto aracı şirketi olan Voyager’ın sponsorluğunu yaptığı ortaya çıktıktan sonra geldi. Ancak Bitcoin veya Ether için dolgunlaşmak yerine, esas olarak Litecoin’de tazminat alacak.

Bu-gün’ ün Kısa Dünyası’nın sonuna geldik, tekrar görüşmek üzere..

berkekim.writer
Merhabalar ben Berk. Bir e-kitap içerik üreticisiyim.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
FARKINDALIK NEDİR?
Sonraki
Afganistan Sorununa Çözüm Konfederalizm Ve Türkler

Afganistan Sorununa Çözüm Konfederalizm Ve Türkler

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.