"Bölüm 5 " ŞÖVALYE, EJDERHA YENİDEN BİR PRENSESİ KAPTI! (MİNİ-NOVEL)

Gri fare, Tammy’nin sonunda isteksizce verdiği kavrulmuş domuz paçasını kemirirken mücadele ediyordu. Bu sözleri duyunca midesine henüz yutmayı başaramadığı et boğazına takıldı ve boğuldu.

Sonunda iyileşmeden önce aceleyle birkaç kez öksürdü. Fare, Tammy’ye zayıf bir şekilde baktı: “… Beynin … Kırıldı mı?”

Tammy, başlangıçta yüreğinde de pek umut taşımamıştı. Farenin böyle davrandığını görünce içini çekti ve daha da kötü hissetti.

Fare ağzını sildi, sonra ısrarla onu teşvik etti, “Bu konuda kesinlikle çok fazla düşünemezsin. Bu kişi sadece iyi bir karaktere sahip. Bir şövalye olarak, senin gibi bir ejderhaya karşı böyle bir niyeti yoktur. .. “

Tammy’nin vücudundaki tüm hava emilmiş gibiydi. Kederli bir şekilde başını eğdi ve sordu, “O zaman ne yapmalıyım? Ona aşık olmuş gibiyim.”

“Thud!” Domuzun farenin elindeki paçası sonunda yere düştü. Amy o kadar sert kaşlarını çattı ki kaşları neredeyse birbirine değdi. Fareye “Ne yapmalıyım?” Diye sordu.

Fare ayağa kalktı, taşın üzerinde durdu ve duygusal olarak, “Başka ne yapabilirsin? İkiniz aynı cinsiyetten ve farklı ırklardan, tamam mı ?! Başka ne yapmak istiyorsun?! Elbette ondan vazgeçeceksin! Size söylüyorum, muhtemelen çiftleşme zamanınız gelmiştir. Acilen dişi bir ejderha bulmanız gerektiğini düşünüyorum. Önce biraz sakin ol. Güney Adası’nda bazı ejderhalar olduğunu hatırlıyorum … “

Tammy, elindeki kavrulmuş eti telaşsızca kemirdi. Bir an düşündü, sonra “Söylesene, bu sefer prensesi Pip Krallığından alayım mı?” Dedi.

Gri fare, Tammy’nin zıplayan “… Ne?”

Tammy kendi kendine başını salladı, “Eğer gidip başka bir prenses bulursam, Shiloh’u tekrar görebilirim, evet! O bir şövalye, bu yüzden prensesi kurtarmaya gelecek! “

Gri fare baktı: “–Ne yapmaya çalışıyorsun?”

Tammy, elindeki son et parçasını ağzına tıktı ve tadına bakarak, “Duyguları geliştirdi.”

Neyse ki, o ve Shiloh en son birlikte domuz eti kızarttıklarında, Shiloh ona Xilan Krallığı batıda ve Pip Krallığı doğuda olduğu gibi bazı şeyler anlattı.

Genel bir yönelime sahip olduktan sonra, gökyüzünden aşağıya baktığında yolunu asla kaybetmedi.

Tam Tammy planlarının doğru yolda olduğunu düşünürken, gri fare taşın arkasından atladı, bir an tereddüt etti, sonra şöyle dedi: “Efendim Ejderha, sanırım … Bir ilişki geliştirmeniz için öncül önce bir kişi olmanız gerektiğini.

“Tammy, dediği gibi ilgisizdi,” Sana daha önce bir insan olduğumu söylediğimi hatırlıyorum. Benim ruhum da bir insan. “

“Hayır, hayır, hayır …” Gri fare başını salladı, “Şu anki görünüşünü kastetmiştim.”

Gri fare bir an düşündü, sonra şöyle dedi: “Bir zamanlar insan olduğunuzu söylüyorsunuz. O zaman hissediyor musunuz … Başka bir tür gibi insan olsaydınız … Um … Mesela … Benim gibi bir fareyi seviyor musun? “

Bir fareye düşmek mi?

Tammy’nin kafa derisi hayal ettiği gibi sertti, sonra şiddetle başını salladı.

“Kesinlikle!” Gri fare kalçalarını okşadı, “O halde Shiloh neden bir ejderhayı ister?

“Tammy’nin karışık ifadesine bakarak, gri fare devam etti,” Bunun yolu yok değil. Görünüşe göre ejderhalar insan olabilir, ancak ayrıntılar için, Güney Adası’ndaki ejderhalara sormak muhtemelen daha iyidir …

“Tammy güneye baktı.

Güney Adası?

Derin mağarada kimse kalmamıştı.

Bir taşın arkasına çömelmiş gri bir fare, mısır koçanının kalan yarısını kemirmeye odaklandı.

Kalbinde sessizce fısıldarken onu kemiriyordu.

Yapabilirim
yapamam
Yapabilirim
yapamam
Yapabilirim
yapamam

Son mısır tanesi midesine yutuldu.

Yapabilirim

Gri fare içini çekti ve yere yattı. Ejderhalar Güney Adası’na giderek gerçekten insan olabilir mi?

Ayrıntılarda çok net değildi, ancak yine de bazı genel bilgileri biliyordu. Ejderhalar yetişkinliğe ulaştıktan sonra, insan kılığına girme yeteneğine sahip olacaklardı. Ancak öncül, insanları öldürmeleri gerektiğiydi.

Satıldıktan sonra başkalarının paralarını saymasına yardımcı olacak o aptal ejderha, yeniden erkek olmak için gerçekten insanları öldürür müydü?

Umarım aptal ejderha, Güney Adası’nda bir cevap bulabilirdi.

6’ncı Bölüm için Tıkla

berkekim.writer
Merhabalar ben Berk. Bir e-kitap içerik üreticisiyim. E kitaplarıma idefix ve D&R üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Sizin için buraya bağlantı bırakıyorum. https://www.idefix.com/yazar/Berk%20Ekim
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
9 Nisan Günlük Burçlar
Sonraki
"Bölüm 6 " ŞÖVALYE, EJDERHA YENİDEN BİR PRENSESİ KAPTI! (MİNİ-NOVEL)

"Bölüm 6 " ŞÖVALYE, EJDERHA YENİDEN BİR PRENSESİ KAPTI! (MİNİ-NOVEL)

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.