Bodrum Orak Adası Tekne Turu

bodrum orak adası tekne turu

Bodrum Orak Adası tekne turu, adaya karadan ulaşımının olmamasından dolayı onu biraz daha çekici kılıyor. Böylesine eşsiz bir doğa deneyimlemek için hazırda bekleyen kişilerden yalnızca birisi sizsiniz. Beklediğiniz her gün sizden daha fazla kişi sizin merakınızı gideriyor. Sizin yerinizde başkası olmasın. Gidin görün güzellikleri çok fazla zaman kaybetmeden. Keşfedilmemiş toprakları keşfedin. Kitaplara, filmlere, dizilere, aşklara konu olan Bodrum’da sizde hayatınızda silinmeyecek bir çentik atın. Bodrum ve Gökova Körfezi, Orak Adası keşfedeceğiniz yerlerden yalnızca iki tanesi.

Bir büyük şehirde, iş hayatının yorgunluğunda ulaşmanızın pek mümkün olmadığı her şey burada. Tek eksik sizsiniz. Günler geçiyor, sonbahar gelip de kış kapıyı çalmadan çıkın yola. Sorumluluklarınızı sizi olduğunuz yere kitlemesin. Fırsatları bu yaz değerlendirin ve çıkın yola. Yoksa valiziniz hala hazır değil mi?

Bodrum Orak Adası Tekne Turu Yorumları

İster yalnız ister sevgilinizle isterseniz de ailecek hoş, güzel vakitler geçirebilirsiniz. Ege’nin inci koylarının güzelliğinin farkına bugüne kadar uzaktan bakarak yetindiniz belki de. Ama daha fazla ertelemeyin. Çünkü her geçen gün sizin zararınıza. Gittiğinizde kendinize kızacak, bugüne kadar neden diyeceksiniz. Ama kendinize haksızlık etmeyin.

Her geçen gün bir şey öğrendiğimiz bu dünyada keşfettiğiniz, yeni öğrendiğiniz hiçbir şey için geç sayılmazsınız. Geç olsun güç olmasın. Eksiksiz bir tatil yapmanız bugüne kadar ki kaybınızı da ortadan kaldıracak. Orak Adası Bodrum’un aksine ıssız. Buradaki asıl yaşam denizin altındaki canlılar, doğadaki kuşların cıvıl cıvıl sesleri ve ilginç topoğrafyası… Anlatmakla bitmeyecek. Daha önceden yapmanız gerekeni bilmiyordunuz belki. Ama şimdi biliyorsunuz. Bodrum Orak Adası tekne turu artık listenizde. Hatta rezervasyonunuzu geç olmadan ayırın ve daha fazla geç kalmayın. Sizde huzurunuzu ertelediğinizin farkındasınız. Hayatı daha fazla ertelememek için.

Bodrum Orak Adası Tekne Turu Güzergahı

bodrum orak adası tekne turu güzergahı

Bodrum Orak Adası güzergahı özellikle tekne turlarına katılacak tatilcileri en çok heyecanlandıran  rotalardan birisidir. Peki bodrum tekne turları hangi koylara gidiyor?

Orak Adası’nı da barındıran rotamız şüphesiz oldukça keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Peki Orak Adası tekne turu nereden kalkıyor? Tekneler bu tur esnasında sırasıyla Alman Koyu’ndan kalkarak sırasıyla Orak Adası ve Kızıl Burun’u takip ederek Tavşan Burnu’na gelindiğinde ise bu benzersiz rotayı sonlandırmaktadır.

Alman Koyu

Özellikle burası rotanın belki de Bodrum’un en soğuk koylarından birisidir. Kavurucu yaz sıcaklarında üzerinizden damla damla terler akıp bronzlaşırken aranıp bulunmayacak bir koy burası. Suya girdiğiniz ilk andan itibaren vücudunuzu sarmalayacak olan serinlik size buraya gelerek ne kadar doğru bir karar verdiğinizi fark ettirecek.

Orak Adası

Dünyalar güzeli ülkemizin en güzel doğal güzelliklerinden birisi olan Orak Adası, yüzmek ve sevdiklerinizle beraber güzel zamanlar geçirmenize olanak sağlayacak. Adaya adım attığınız ilk andan itibaren karşılaştığınız mucizevi manzara karşısında kendinizden geçeceksiniz.

Tam o sırada tur burada bitse de olur diye düşünebilirsiniz ancak sakin olun çünkü henüz Kızıl Burun’u görmediniz.

Kızıl Burun

Şimdi gözlerinizi bir an için kapatın kendinizi devasa bir akvaryumun içerisinde çeşit çeşit balıklarla yüzerken hayal edin. Ne kadar hoş bir deneyim olurdu öyle değil mi? Evet dediğinizi duyar gibiyim.

Size güzel bir haberim var. Balıklarla beraber yüzebilmek ne hoştur ki hayal değil! Kızıl Burun’da tam da yukarıda hayal etmenizi istediğim gibi balıklarla beraber yüzmeniz mümkündür.

Tavşan Burnu

Kızıl Burun’da balıklarla geçirdiğiniz eğlenceli serüven hız kesmeden devam ediyor. Rotamız Tavşan Burnu’nda sonlanıyor lakin şunu kesinlikle söyleyebilirim ki böylesi bir tur da zaten ancak Tavşan Burnu gibi bir yerde sonlandırılırdı.

Burada denizin tadını çıkartırken bir an da gözlerinizi karaya çevirdiğinizde sizin gibi bu doğa harikası bölgenin tadını çıkartan tavşan dostlarımızın da olduğunu göreceksiniz. Böylece tekne eşsiz hatıralarla birlikte Bodrum Orak Adası Tekne Turu sona erecektir.

biraztatil
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Olgun Kadınlar
Sonraki
Bodrum Tekne Kiralama ve Görülebilecek Eşsiz Koylar
bodrum tekne kiralama

Bodrum Tekne Kiralama ve Görülebilecek Eşsiz Koylar

İlginizi Çekebilir

kooplog'da yeni misin?
  • Kişisel akışını oluştur
  • Favori yazarlarını takip et
  • Yazılarını binlerce okura ulaştır
  • Yarışmalara katıl, ödüller kazan
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kaydol!
kooplog'da yeni misin?
  • Kişisel akışını oluştur
  • Favori yazarlarını takip et
  • Yazılarını binlerce okura ulaştır
  • Yarışmalara katıl, ödüller kazan
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kaydol!