Blog serüvenim başlıyor

Merhaba arkadaşlar ben blog yazmaya başladım beni nediyobueray diye tanıyacaksınız.

Ben instagramda normal bir kullaniciydim. Aklıma bir anda neden bir blog yazmıyorum sorusu geldi ve bende hemen denemeye koyuldum bu şekilde kendimi daha fazla tanıtıp daha fazla kişiye ulaşmış olucaktim amacim şuanlık sadece hobiden ibaret fakat ilerki zamanlarda neden bir meslege dönüşmesin ki ?

Benim adım eray soyadım ise özer bir evin 2.çocuğuyum bir de abim var adı berkay abim kendisi. 

Yaşım 20 ve bu yıl askere gidecegim… Bunun için de çok heyecanliyim orasi da farkli bir konu tabiki de

Okumuyorum ve şuan askerlik bekledigim için de bir işle meşgul degilim şuanlik kafama sadece bu işi yap.ak geld ve neden olmasın dedim 🙂 bunu başaracagima inaniyorum ve kendime inandikça neleri başarabikecegimi bikiyorum bu yuzden bu yoldan ilerleyemeye ve kendimi geliştirmeye ihtiyacim oldugunun da farkindayim bira, acemiyim biraz da acemiligin verdigi heyecan sadece şuanlik beni biraz taniyin istedim buraya ben aklima geldikçe girio kendimle ilgili bazi bilgiler vericem bazen anılarimizi paylaşiriz belli olmaz samimi bi insanimdir tanisaniz sizde seversiniz umarim tanirisiniz ve seversiniz

sözlerimin yavas yavas sonuna gelirken eklemek isterim ki 1250 harfe tamamlamak icin biraz çok uzattim evet sevgili blogum birazdan seni yolliyacagim. İcin cok heyeycanliyim hadi bakalim işe koyulalim..

okur

Yazar: Eray-Ozer

Blog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.