YOUTUBE AÇMAK İSTEYİP DE BİR TÜRLÜ AÇAMIYORUM DİYENLERE…

   Herkesin bildiği gibi sosyal medya çok fazla yayıldı ve hala yayılmaya devam etmekte. Özellikle Youtube bunların başında gelmektedir. Ama çoğu kişi de bu platformda başlamak istiyor fakat biraz çekiniyorlar. Bu çok normal çünkü kendimden biliyorum bende birkaç gün önce bu yola girdim ve başta çok umutsuzdum ama sonra kendime şunu hatırlattım:

   ” Ben bir şeye cesaret göstermezsem ve korkarsam omu hiçbir zaman başaramam yada kimin ne dediğini düşünürsem ilerleyemem ki .”

  İşte bunu düşündüm ve dedim ki neyden korkuyorum ki insanların benimle dalga geçmesinden mi ya da arkadaşlarım tarafından alay konusu olmaktan mı korkuyordum. Evet bunlardan başta çok korktum defalarca kez ciddi söylüyorum kanal açıp video yükleyip siliyordum. Ama böyle yaparsam olmazdı zaten hiçbir zaman ilk videon kolay kolay izlenmez veya yeterince başarılı olmaz. Bunu bilerek başlayın ve anında başarıyı beklemeyin. Her şeyi zamana bırakın elinizden geleni yaptıktan sonra o zaman sizde sonuca çok şaşıracaksınız. O sizinle alay eden kişiler gün gelecek sizinle nasıl tanıştığını  arkadaşı olduğunuzu söylemeye başlayacak ve siz anlayacaksınız ne kadar yol kat etmiş olduğunuzu…

  Denemekten veya başarısız olmaktan korkmayın neden sizi geliştirecek seçeneklerden korkuyorsunuz ki , başarısız olmak daha zekice başlamaktan başka bir şey değildir. Eğer şuan gerçekleştirebileceğiniz bir hayaliniz, hedefiniz varsa durmayın ve başlayın belki de bundan bir yıl sonra hiç beklemediğiniz başarılara İmza atarsınız , bir bakmışsınız videolarınızı milyon insan izliyor ve sizi çok seviyorlar. BENCE DENEMEYE FAZLASIYLA DEĞER HADİ BAŞLA SENDE ERTELEME DAHA FAZLA …”

    Eğer benimde kanalımı izlemek istersen buraya bırakıyorum henüz yeni ve sadece 1 video var ama dediğim gibi devamını getirmeyi tabiki de düşünüyorum kanalım= AYÇA BUSE KARATAŞ

 Umarım yazı size fayda sağlamıştır:)

Ayça KARATAŞ
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Blog serüvenim başlıyor
Sonraki
HADİ BAŞLAYALIM YENİ YILA

HADİ BAŞLAYALIM YENİ YILA

İlginizi Çekebilir

Mayıs ayı blog yarışması başladı. 1.000 TL'ye kadar ödül kazanabilirsin.
Mayıs ayı blog yarışması başladı. 1.000 TL'ye kadar ödül kazanabilirsin.
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.