HADİ BAŞLAYALIM YENİ YILA

Merhaba 

Bugün 28 Aralık pazartesi, yılın son günlerindeyiz. İnsanın içinde azda olsa bir heyecan oluyor çünkü yeni birşey sadece yeni bir yıl değil aynı zamanda yeni bir başlangıç. Yorucu, sinir bozan, felaketlerle dolu bir yıl geçirdik. Ve daha temiz daha güzel bir yeni yıla ihtiyacımız var. Umarım 2021 de bu aradığımız yıl olur. Daha sakin, virüssüz, ormanların daha az yandığı, hayvanların insanlar yüzünden  katliam edilmediği, sevdiklerimizin değerini daha iyi anlayabildiğimiz bir yıl olur.

Ve zamanın nasıl hızla akıp gittiğinide unutmamak lazım. Geçen yılbaşı hala dün gibi aklımda. Yaşlandıkça zaman daha hızlı geçiyor galiba ya da en azından ben öyle hissediyorum. Zamanımızı nelerle harcadık şu 2020 yılında ? Hiç dönüp baktınız mı ? Yaptıklarınıza, uzun bir karantina süreci geçirdik ki hala aslında geçiriyoruz. Peki ne yaptınız karantina boyunca ? Kendinize bir sorun. Ve zamanın nasıl akıp gittiğine bir bakın. Şunu yapsaydım dediğiniz bir pişmanlığınız vardır elbet.

 Bakın! Yeni bir yıl                                                  

Zamanı dolu dolu harcamak için yeni bir fırsat. Kararlı bir şekilde başlayıp. Küçük hedeflerimizi gerçekleştirebiliriz. Sonra zamanla daha da büyüyecek hedeflerimiz. Siz siz olun canlarım, Sevdiğiniz bir şeye; futbol veya basketbol, çizim yapmak, yemek yapmak, şarkı söylemek ya da burda blog yazmak herneyse. Yapın, uğraşın, günde 5 dakika bile olsa…  

Okuduğunuz için teşekkürler sevgiyle kalın.

Caner21
Sakin bir insan
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
YOUTUBE AÇMAK İSTEYİP DE BİR TÜRLÜ AÇAMIYORUM DİYENLERE…

YOUTUBE AÇMAK İSTEYİP DE BİR TÜRLÜ AÇAMIYORUM DİYENLERE…

Sonraki
Su Krizi

İlginizi Çekebilir

Mart ayı blog yarışması başladı. Hemen yazmaya başla
Mart ayı blog yarışması başladı
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.