Bir Kadının Öyküsü

Bir Kadının Öyküsü

Bir Kadının Öyküsü

Aşk

İşte  bu yüzden bana göre değilsin.  Bir zamanlar aşka inanırdım. Tabiki incindim de ama bundan dersimi aldım . Ve yeni bir başlangıç için mücadele etmek istedim. Bu sefer gerçek olanı istedim . Yani , bir kız bir erkekle tanışır, kız bunun özel olduğunu anlar ve öyle düşünür. Bu yaşananların düzgün olması için elimden geleni yapmalıyım. Bende öyle yaptım .

 Cesurdum, savunmasızdım.  Onu herşeyden çok sevdim . Herşeyin doğrusunu yapmaya çalıştım , onun için. Aşk için yapılacak herşeyin mübah olduğunu biliyordum.  Ben de öyle yaptım. Yapmam gereken herşeyi yaptım, ne gerekiyorsa ama O beni sevemedi. Geçmişinde yaşadıkları kötü şeyleri geleceğimize taşıdı.  Bize bir şans vermedi . Aşk beni kör etti . Ve şimdi aşk zehir oldu.  Ve aşk öldüğünde canınız gerçekten yanıyor. 

Uzun lafın kısası…

O sevgime karşılık veremedi . Ve aşkımızda öldü.  Bunun son olduğunu sanmıştım ,  üzücü bir hikâye . Tekrar sevebilmek yaralarını sarmam gereken kırık bir kalp .

Aşk beni karanlık yerlere sürükledi ama istanbul  olabilecek en karanlık yer olsa gerek  . Seni tanıdığını düşünen birilerinden kaçıyorsan en iyi saklanma yeri sevilmediğini düşündüğün  bir şehirdir. Kalbimi kapatıyorum, tıpkı dükkânı kapatmış bir kitapçı gibi ve şimdilik uzaklardayım.  İnsanların bağ kuramayacak kadar fazla içine gömüldüğü bu yerde . Burası dünyadaki en kötü şehir ve olmak istediğim son yer.  Ve bu mükemmel . Bu geçici bir dönem yeniden toplan , biraz nakit biriktir, sıradaki hamleni hesapla, şehri terk et.  Bir daha da arkana bakma . Bu , gerçekte olduğum insana dönmek için son bir şans.  Sessiz bir hayat sürmek isteyen, 

sessiz bir kadın …

Gamzee
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Ney(e)diğini Bil
Sonraki
Hayat

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.