Bir Dönemin Sonu: Alkışlarla Yaşıyorum Yayın Hayatını Sonlandırdı

Alkışlarla Yaşıyorum

Bir dönemin efsanesi Alkışlarla Yaşıyorum platformu, bugün itibarıyla yayın hayatını sonlandırdığını açıkladı. Site yayın hayatına Mesut Bahtiyar’ın öncülüğünde 2004 yılında başlamıştı. O günden bu zamanlara gelene kadar ülkenin video stoğu halindeydi. Sosyal medyada yayınlan birçok video bu platform üzerinden yayılıp meşhur olmaktaydı.

 

Özellikle YouTube’un kapandığı dönemlerde altın çağını yaşayan site yayınlamış olduğu bir yazı ile sevenlerine kötü haberi sitesi üzerinden duyurdu.

İlgili yazıda mevcut durumda yaşadıkları sürecin gerek hukuksal boyutu gerek ekibin masrafları ve hukuki masrafların ekibi bu noktaya getirdiğini söylüyorlar.

Malum yazıda söylenenler şu şekilde:

Alkışlarla Yaşıyorum Yayın Hayatının Sonuna Geldi!

merhaba sevgili alkışlarla yaşıyorum ailesi,

evet, belki de tahmin ediyordunuz! son dönemlerde sıkça yaşadığımız hukuksal süreç ve masraflar artık bizleri fazlasıyla zorluyordu. nitekim, daha fazla götüremedik, olmadı ..

internetin komedi arşivi adına en büyük kaynağıydık belki de. sonrasında facebook, youtube, instagram falan derken çark dönmez, herkes bizden bir şeyleri koparma hevesine girer oldu. acımadılar. bunlar, babadan oğula nesil ..

eski ve yeni üyeleriyle nice güzel saatler geçirdik belki de … belki bağır-çağır’da birbirimize söverek rahatladık, belki yorumlara gülerek … ancak her şeyin bir sonu olduğu gibi alkışlarla yaşıyorum da artık görevini tamamladı. 3 gündür z raporu alamıyoruz..
vakit; emekli olup yazlığa çekilme vakti.

bugüne dek alkışlarla yaşıyorum için emeği geçen herkese içten teşekkürlerimizi sunuyoruz..

info@alkışlarlayaşıyorum.com ve sosyal medya hesaplarımız da günün sonunda kendini imha etmiş olacak. bu sebeple, tüm konularda irtibat olarak şimdilik cemevecen@nokta.com adresini kullanabilirsiniz.

altın kapılarımız kan oldu ..

sağlıcakla kalın … 🙁

imza: şerefsiz adminler

Alkışlarla Yaşıyorum’un Yayın Hayatı

Alkışlarla Yaşıyorum sitesi kendi söylemlerine göre unutulmuş ve nostaljik önem taşıyan içerikler konusunda bir arşiv görevi görmektedir. Bunun dışında yine internet camiasında yer alan birçok esere ev sahipliği yapmışlardır.

2007 yılında kullanıcı deneyimini artırmak adına arayüzlerinde değişikliğe giderek daha profesyonel bir yapıya geçmiştirler. Ve bu dönemde şirketleşme yoluna gitmişlerdir.

Ardından 2008 yılında Serdar Kuzuloğlu ve onun şirketi olan  MYK Medya ile ortaklığa gitmişlerdir.

2009 yılında MYK Medya ile birleşmenin karşılığını aldı ve rakiplerine karşı büyük bir üstünlük elde etmiştir.

2010 yılında ise MYK Medya ile ortaklığı son bulmuştur. Ve site tekrardan kurucu ekibe dönmüştür. Ve çalışmalarını Vertigo Plus  şirketi ile sürdürmüşlerdir.

2011 yılına gelindiğinde ise Nokta ailesine katılmış ve yoluna buradan devam etmişlerdir.

Ve bulunduğumuz 2020 yılının laneti onları da vurunca yayın hayatlarına son vermek zorundan kalmışlardır.

Onlara sanat güneşimiz Zeki Müren’in aynı isimli şarkısı ile veda ediyoruz. Onlar her zaman bizim Alkışlarımız da Yaşayacaklar…

Seyyal Taner
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Nedir bu umursamamazlık

Nedir bu umursamamazlık

Sonraki
Zaferim!

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.