Başak Astrolojik Profili

PROFİLE GENEL BAKIŞ:

Bakirenin göze çarpan işareti olmanıza rağmen, bu sıfat geniş çapta yorumlanabilir. Başaklar arasında ortak olan şey: yaşamın bir alanında mutlak saflık ısrarıdır Yatak odasında tam bir minx olabilirsiniz, ancak 46 derecenin üzerinde ısıtılmış bir lokmayı yemeyen dindar bir çiğ yemek uzmanı olabilirsiniz Garajınız Antiques Roadshow için bir depolama alanı gibi görünebilirken, ışıltılı mutfak zeminleriniz parke üzerinde akşam yemeği servis edecek kadar bozulmamış olabilir Sonuç olarak: Aç zihninizin takıntı haline getireceği bir şey olmalı, Einstein’ın göreliliği keşfetmesinin büyüsüyle çalışacak bir konu Sen tesadüfi bilgin ve hayatın ebedi öğrencisisin, tabii ki uzmanlık ve ustalık kazanıyorsun İletişimsel Mercur tarafından yönetilen, fikirlerinizi, pratik bilgeliğinizi ve politik perspektiflerinizi benimsemek için bir çıkışa ihtiyacınız var – sosyal medya ve blogosfer pratikte sizin için icat edildi. Bir toprak burcu olarak, yapılandırılmış bir ortamda gelişirsiniz ve kendinizi topraklamak için düzenli rutinleri yerine getirmeniz gerekir. Takviminiz detaylı bir şekilde ele alınmalıdır – aksi takdirde strese girersiniz ve dağılırsınız. Randevu gecelerinden zindeliğe ve her gün öğle yemeği molası vereceğiniz saate kadar her şeyi planlayın.

Mide ve karın bölgesini yönettiğiniz için, sindirim dostu yemekler ve merkeze dayalı egzersizler ana planınıza dahil edilmelidir. Pilates “Reformer” değerli bir yatırım olacaktır. Doğası gereği aile odaklısınız ve klanına eşit derecede bağlı bir ortak bulmalısınız. Huzurlu bir ana üsse sahip olmak, mutluluğunuz için çok önemlidir. Doğada bulunan tonlarla süsleyin ve alerjen içermeyen yatağınızdan temizlik ürünlerinize kadar her şeyi çevre dostu tutun. Sürdürülebilir mimari ve tasarım Başak burcunun büyüsü olabilir. Annelik içgüdüleriniz güçlü: Hem çocuklar hem de evcil hayvanlar için bilge ve sabırlı bir ebeveynsiniz.
Sevecek birine sahip olmak, nevrotik çizginizi üretken bir yöne çevirmenize yardımcı olur. Sevdiklerinizi çok fazla beslemeyle boğma veya birbirine bağlı bir dinamiğe hapsolma eğilimine dikkat edin.

Yetenekleriniz: alçakgönüllülük, ayrıntıları yönetme yeteneği, insanlığa hizmet etme arzusu

Sorunlarınız: mükemmeliyetçilik, yargısal doğruluk, soğuk kanlılık

Kurtarıcı zarafetiniz: geniş pratik bilgelik deponuz 

Yolunuz: Yetersiz hizmet alan bir nüfusa kaynak getirmek

Sevdikleriniz: Yengeç, İkizler

Anlaşamadıklarınız: Kova, Aslan

Ünlü yıldız oyuncuları: Beyoncé, Merve Boluğur,  Jennifer Hudson, Cüneyt Arkın, Blake Lively, Paul Walker, Aras Bulut İynemli

berkekim.writer
Merhabalar ben Berk. Bir e-kitap içerik üreticisiyim.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Ne İçin Geldik Ne İçin Yaşıyoruz
Sonraki
VOLKANİK DAĞLARIN HAYATI

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.