#alıverdim #kitap #sonraağlarım

#alıverdim serisi ile adı üstünde alıntı yapacağız gari, okuyuverin bari  ツ

Yorgunum…Gönlüm yorgun, ruhum yorgun, bedenim yorgun. Kırgınım.Yorgunum…Bir acı kahve içimlik zamanda sanki boşa geçti yıllar. Kızgınım. Yorgunum…Ruhum bedenime fazla, bedenim ayaklarıma ağır, ayaklarım ise isyanda. Şaşkınım.Yorgunum…Duyulmayanı duydum, görülmeyeni gördüm, bilinmeyeni bildim, söylenmeyeni dinledim. Doluyum.Yorgunum…Kaç yüz bin tel saç var kafamdan attığım, kaç milyar nöron saklı beynimde öldürdüğüm, kaç yıl daha yaşarım bu hayatta diye düşündüğüm zamanlarda saklı endişelerim. Küskünüm.Yorgunum…Ömrümden çalan sıkıntılarımdan, beynimi yiyen kuruntularımdan ve boğulmamak için çırpınışlarımdan izler kaldı yüreğimde. Pişmanım. Yorgunum…Ömrüme hayat, hayatıma zehir katanlarım ve kalbi benimle bir atanlarım vardı. Şanslıyım.Yorgunum…Sonsuza uzanan ellerim ve uzaklara bakan gözlerimle, sonsuzluğa ulaşmaktır dileğim. Sabırsızım.Yorgunum…Yaşayamadıklarımla ya da yaşatamadıklarımla kaç küsur mevsim geçti ömrümden? Anlayamadım.Yorgunum…Aynaya bakmaktan, gülümsemeye çalışmaktan, iyi olmaya uğraşmaktan vazgeçiyorum. Sıkıldım.Yorgunum diyorum yahu…Öylece ve sadece yorgunum.

Sonra Ağlarım‘dan

✿⊱╮

Not:

#alıverdim serisi’nin teması; kitap,film, dizi, vs. alıntıları ve bünyemizdeki kalıntıları ツ

hadi bakalım, şifa niyetine.

iklim´in dora´n

kooplogger

Yazar: iklim dora

Yazıyorum, Paylaşıyorum. Hayatın Sevmek, Inanmak Ve Paylaşmak Olduğunu Düşünüyorum. Az Öz Dostum, Ruh Ikizim Ve Kitaplarım Olduğu Sürece Benden Mutlusu Yok. Dünyalıyım. İçi Dışı, Özü Sözü Bir Olmak; Istediğim. Hadi O Zaman, Okuyalım Güzelleşelim. ツ

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. ben de alıverdim :))) çooookkkk güzeldi elinize kaleminize ne denirse onlara sağlık :))))
    kızılacak şeylere güldüm, gülünecek şeylere ağladım, ağlanacak şeylere kızdım, kafam karıştı, sinirlerim bozuldu ama niçin gülümsüyordum? kafamda deli sorular?
    teşekkürler…. lütfen yeni yeni kitaplar çabuk gelsin :))))