8.Gün Bir kitap bitti

Evet, Yıl:2070 i bitirdim! Artık teknik olarak bir kısa öyküm var. Buna tam olarak kitap denilemez çümkü Yıl:2070 kısa bir öykü. Kitap için fazla kısa.

Ancak bu bitirdiğim ikinci projem oldu. Ve kimse dün yazdığım yazıdaki soruya cevap vermedi. Kullanıcı puanlarının ne işe yaradığını sormuştum. Ama çok umrumda değil sanırım bunun ne işe yaradığını ilerleyen zamanlarda öğreneceğim. Bu gün iyi haber syaılabilecek tek şey Türkçe öğretmenimizin projenödevi verecek olması ama bu kesin değil. Normalde ödev vermesi iyi haber değil ancak proje ödevini düzgün yaparsan puanını 80 den 100 e bile çıkartır. ancak yapmaz isen 80 notunu da 60 a kadar düşürür. Bu arada sayıları kafadan salladım yani düşürdüğünden bahsetmek istedim ama tam ne kadar düşürdüğünü bilmiyorum.

Buna sevinmemin sebebi ödevi yaparsam türkçemin yükseleceği, ve haftada 6 ders Türkçe olduğundan Bunun tüm ortalamamı etkileyeceği. Trkçe notum düşük değil ama neden 100 olmasın ? Bir şeyin 100 olması genellikle iyidir. Kötü olduğu durumlar daha az. Bu gün yeni bir oyuna başladım ve cidden güzel bir oyundu. Oyunu babam oynuyordu ama pek ilgimi çekmemişti. Ama bu akşam babamlaı izledim ve onunla sohbet falan ettim ve oyunu bana öğretmesini istedim. Hatta bu sabah ilk oyunumu kazandım bile.

İlk öncelikle oyun bir şehir kurma oyunu fakat bu oyun Bizanslılar, Romalılar tarihinde geçiyor. Oyun kolay bir oyun değil ve çok eğlenceli. Bu gün başıma gelen haberlere devam edeceğim ki başıma gelen iyi şeyleri söyledim. Ama başıma bu gün kötü denilebilecek bir şey gelmedi. Bu gün Birinsan yazacağım çünkü Yıl:2070 bitti. Zehra ‘nın şu anda gittiği özel öğretmenle dersi var.  O bana katılırsa sonradan katılacak.

Sanırım bu günlük bu kadar…

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.