kızıl saç, çikolata saç, platin saç sonbahar-kış trendleri

2019-2020 Sonbahar ve Kış Saç Rengi Trendleri

Saç modası ilkbahar, yaz, sonbahar, kış sezonlarında farklılıklar gösteriyor. Saç renklerindeki modanın kişinin ten rengi ile uyumlu olması önemli bir faktör. Saç renginizi ten renginize uyumlu olacak şekilde değiştirebilirsiniz. Bu şekilde hem genç ve dinamik, hem de modaya uyan şık bir bayan olabilirsiniz. Şimdilerde sonbahar sezonunun başlamasıyla beraber değişik saç renkleri de görmeye başladık. 2019-2020 sonbahar ve kış saç rengi trendleri nedir inceleyelim.

kızıl saç, çikolata saç, platin saç sonbahar-kış trendleri

Sonbahar-Kış Saç Rengi Trendleri Neler Olacak?

Kendinizde biraz farklılık yaratmak istiyorsanız saç renginizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu sezon öncelikle kızıl saçlar göz önünde olacak.

Kızıl Saçlar

Kızıl saçlar özellikle esmer ve de renkli gözlere sahip olan kadınlara çok yakışıyor. Rengin bakımı kolay fakat renk bir süre akacağı için sürekli rengi tazeletmek gerebilir. Özellikle zencefil bakır ve kızıl tonlar en çok kullanılan renkler arasında yer almakta, kızıl renk teninize uyumlu olacaksa hiç düşünmeden kızıla dönüş yapın ve gözleri üzerinize çekmeye başlayın.

kızıl saçlı spor atletli kadın

Çikolata Kahve

2019/ 2020 sonbahar ve kış sezonunda neredeyse en çok tercih edilen renkler arasında bulunmakta. Zengin ve aynı zamanda sıcak bir ton olan çikolata kahve aynı zamanda yüzde yumuşaklık sağlıyor. Bakımlı ve dikkat çekmeyi seviyorsanız hemen kuaföre gidip çikolata kahve bir saç tonu tercih etmelisiniz.

bahçede saçlarını savuran kahverengi saçlı kadın

Platin Sarı Saçlar

Her kadının mutlaka olmasını istediği bir saç rengidir. Platin saçlara sahip olma için öncelikle ten renginiz uyumlu olmalıdır, ayrıca platin saça sahip olmak oldukça zor bir aşamadır. Saç rengi koyu olan kadınlarda bu renge dönmeye karar vermeden önce dikkatli olmalarında fayda var, çünkü yapılan en ufak bir yanlışlık tahmin bile edemeyeceğiniz bir sonuca dönüşebilir ve hatta saçlarınız yanabilir. Dikkatli ve işin ehli olan bir kuaförün ellerinde güzel ve çekici platin saçlara sahip olabilirsiniz.

Özel Sarı, Koyu Bronde

Sonbaharla beraber koyulaşmaya başlayan sarılar, bu sezonun olmazsa olmaz renklerinden bir tanesi de kahverengi ve sarının ortaya çıkarttığı bu sıcak renktir. Sarışın ve kahverenginin arasında olan Bronde rengi, stil sahibi olan kadınların hoşlarına gidecek. Bu sezonun belkide en iddialı renklerinden bir tanesi Bronde.

bronde saç rengi ünlü oyuncu

okur

Yazar: Nazlı Özer

Kız annesi

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.