ZAMAN..

Tam geçen sene bu zaman içimde bir heyecan  içim içime sığmıyordu sonu nasıl biteceğini bilmeden sevinç dolu olursun ya tüm hevesin kursağında kalır. Ne garip dimi bir sene öncesine gidiyorsun tıpkı zaman makinesi gibi ama bu sefer sonunun çok da heves verici olmadığını biliyorsun. Film izler gibi ama ikinci kez  sonunun mutsuz sonla biteceğini bile bile..

Hayat garip dimi bir sene önce ki derdin tasan, sevincin, kızgınlığın, hayal kırıklığın, mutluluğun ne çabuk değişiyor hepsi yerini koca bir boşluk alıveriyor. İnsan en çok buna üzülüyor sanırım elinden kayıp gidiyor ama sen hiç bir şey yapamadan izliyorsun çünkü inandığın güvendiğin değer yargıları var senin için o da kendinde olan sevgi ama yeterli mi? Bence değil olmadı da yani sevgi tek başına kurtarıcı değil bu hayatta.

Her zaman tetik de olmak lazımmış dik durmak belli etmemek çünkü karşında ki senin sevgin kadar seni sevmeyebiliyor.

Benimse en çok zoruma giden arada kalmak birilerinin, belli zamanların belli yerlerin arasında kalmak aslında hikayenin başrol oyuncusu sanıyorsun kendini ama bakmışsın ki sadece  konuk oyuncusun. Ben kimsenin başrolü olamadım sanırım olduysam da film yayına girmeden kaldırıldı gösteriye çıkmadı belli ki. Bende kendi hikayemi yazmaya karar verdim bu yüzden yazan da benim çeken de oynayanda çünkü bu şekilde izlenmese bile başrolüm.

İsterdim ki içimi gör, acımı, öfkemi, sevgimi, saygımı ne kadar şiddetli olduğunu benim sevgi anlayışımın da bu olduğunu gör hisset ve bununla yetin istedim ama başarısız oldum ya da oldun bilmiyorum. Bu hikayede savrulan ben değilim aslında sendin kararsızlığın, dengesizliğin ve tutarsızlığın içinde bunu göremeyecek kadar kabullenmişsin belli ki bu hayatı. Ama  biliyor musun ben yine ben olcam içimden ne geliyorsa öyle davranacam hevesimi kaçırmıcam çünkü içimde kalıp keşke yapsaydım demek yerine amaan yaptım nolacak demek beni daha çok rahatlatacak sonunda hiç bir beklentim olmadan sevmek böyle bir şey değil mi zaten içinden geldiği gibi..

Kendine iyi bak yarın doğum günün bu sefer ilk ben kutlamış olayım şimdiden doğum günün kutlu olsun sevgilim…

ARTEMİS
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
İNSANIN ANLAM ARAYIŞI
Sonraki
Sevilen bir erkek olmak

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.