Yaşamak umrumdadır.

Öncelikle merhaba, bu benim ilk blogum. Aslında aklımda hiç yoktu blog yazmak. Sonradan cevre deki insanların beni anlamadığı fark edince yazmaya karar verdi. Umarım okursunuz okumazsanızda yazacağım belki yazarak kendimi daha iyi ifade ederim. 

Bu arada ismim Sümeyye 25 yaşındayım. Evliyim bir tane  kızım var. Hüma o benim kuşum. Evimin neşesi keşke tanısaydınız. Ben size bol bol hümadan bahsedicem. Belkide bıkacaksınız. Yapısal olarak çok konuşan yanlış anlaşılmaktan korkan biriyim bu sebepten ötürü durmadan kendimi dogru anlatmaya çalışıyorum. Hoş anlamayan insanlara, ne kadar cabalarsan çabala anlamaz. Beelki de, anlamak istemiyordur.

Evet bana gelicek olursanız, ben ev annesiyim, ev hanımı demek istemiyorum hanımdan önce artık anneyim.

Her insanın hayatında bir dönüm noktası olur haaa siz o şansı ya kaçıraınız ya yakalarsınız. Kaçırırsan sonradan oturup ahhh keşke şunu şöyle yapsaydım hahhh keşke kabul etseydim. Cümlelerini hep kurarız. Ve herzaman da ‘ben sana demiştim’ diyecek biri olur yanınızda ‘biz sana söylemiştik’  ahhh bu cümle yeri geliyor hepimiz kullarıyoruz. Unutmayın hatalar yapıcagız bir daha yapıcagız tekrar yapıcagız önemli olan hatalardan ders çıkartmak degilmiydi. Peki en ufak hatamızda herkes tek cepheden biz sana demiştik. Der ki anlamış degilim. Hayatımızda bu insanlar hep olucak ve biz her zaman hata yapıcagız.  Ve bugün 2021 ocak 2 bu yıl için kendime ilk ve en önemli notum şudur. HİÇ HATA YAPMADAN YAŞAYABİLİCEK OLSAYDIM, HARİKA OLURDU

Ama… BU İMKANSIZ

DÜŞE KALKA, BAŞARISIZ OLARAK, HATALAR YAPARAK. Adım adım ilerleyecegim. 

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.