Yanlızlık Aslımızdır

Yanlızlık Aslımızdır

Hayat yolculukları birbirinden çok farklıdır Yetişme tarzı, kültürel anlayışı, hayata bakış açıları bakımından birbirinden çok başkadır. Azımsanmayacak kadar çok insan kendisiyle kalmanın ne oldugunu bilmiyor fark etmiyor bile sürekli başkalarını memnun etme veya başkalarına imrenme halindeler ve devamlı beklenti ve atalet icindeler. Buda ciddi bir beklentiye yol açar. Yaşama dair bilinçleri sadece çevresel kalıptan ibarettir. Zihinlerinde var ettikleri hayallerine kavuşmak icin, ya kader kısmet yetişecektir, yada süper güç kurtarıcılar. Buna inanmak onlar için en doğrusu. Hayatta ki en YANLIŞ DOĞRU. Halbuki kendilerine bahşedilen güç bunlardan çok daha fazlasıdır. Hayatın her saniyesi çok değerlidir ve bu değeri fark etmelerini istiyorum.

Avusturya’nın Yarram kasabasında yaşayan Sendy Flower şöyle anlatıyor;

Çok küçük yaştan itibaren kendi kararlarimi kendim aldim hep. Çok küçükken yanlızlıkla tanıştım. Annemin aslı çingene, babamda kültürlü ve sosyetenin en ünlülerinden idi. Bu iki zıt kutup sonsuza dek sürmeyince ikiside kendi ait oldukları hayatlarına döndüler. ( bu bir kalıptır. Başka hayatları birleştiren duygulardır. Burda dikkat edilen tek şey yaşam farkı. Kimse onların ne denli tutkuyla birliktelik başlattıklarını aklına bile getirmedi) Sendy flower, kendi kendini yetiştirmek üzere yanlızlığını sahiplenerek, evrenle bütünleşerek 8 yaşında hayat yolculuğuna çıkar. Özgürlüğü ve bağımsızlığı burda temel edinir. (Uzmanlar her zaman çocuklarınıza bunu öğretin der.)

Ancak Sendy farkında olmadan kendi doğasında var olduğu için yaşadı , öncü veya kurtarıcı bilincine sahip değildi.

Evet bir kader var ilahi kudretten bahşedilen . ancak irade ile seçimler yapma hakkı da verilmiştir. Yani hayatı ne biçimde yaşamak sadece senin sorumluluğunda ve senin elinde.

Gelecek yazıda, Sendy Flower bize inanılmaz gerçekliklerle dolu yaşantısından bahsedecek

Düşüncelerinizi bekliyoruz.

Sevgi ve Işıkla

KızılMavi
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
E-Ticaretin Ortaya Çıkışı: İnternetten Satılan İlk Şey Ne?
Sonraki
Yapay Zekaya Sahip Haber Sunucusu 3 Boyutlu Yayın Yaptı

Yapay Zekaya Sahip Haber Sunucusu 3 Boyutlu Yayın Yaptı

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.