Beden Dilinde Kadınların Flört Belirtileri

Öncelikle beden dili ve mikro ifadeler kasten yapılmadığı sürece asla yalan konuşmaz, insanların neredeyse hepsi beden dilindeki hareketlerin ne anlama geldiğini  bilmediği için çoğu zaman beden dilleri yalan konuşmaz. Biz ise bu yazıda beden dilinde kadınlarda flört belirtilerini öğreneceğiz.

1- Göz Teması

İngiltere’de ki bir araştırmaya göre kadınlar flört belirtilerinde göz temasını kaçamak olarak neredeyse 3 – 4 kat daha artırır bu en belirgin flört belirtilerinden biridir.

2-  Bilek içi gösterimi

Kadınlar bilek içini flört belirtisinde kesinlikle gösterirler çünkü kadınların cinsel erojen bölgesi bilek içindedir bu bardağı tutarken, sigara içerken veya elini götürürken gösterebilir bu flört belirtisinde en kesin belirtidir.

3- Göz bebeklerin büyümesi

Korku, panik, stres gibi bir durum yoksa ve göz bebekleri büyümüşse bu kadının cinsel olarak uyarıldığı anlamına gelir ve bu da bir flört belirtisidir.

4- Saçlarıyla  oynama

Kadınlar pozitif bir şey olduğun da saçlarıyla oynarlar eğer kadın karşısındaki kişiye doğru bunu yapıyorsa flört belirtisine girer.

5- Dudak ıslatma/ısırma

Dudak ıslatma/ısırma aslında stres belirtisine girer lâkin bunu uzun bir sürede yapıyorsa bu da flört belirtisine girer.

Not: 2 numara hariç sadece bir bulgu bulmanız onun sizden hoşlandığı anlamına gelmez hoşlandığından emin olmanız için en az 2- 3 bulgu bulmanız gerek.

enes-sarp
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Dejavu
Sonraki
Biz Kimiz ve Ne Zaman Biz Olacağız …???

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.