Beden Dilinde Kadınların Flört Belirtileri

Öncelikle beden dili ve mikro ifadeler kasten yapılmadığı sürece asla yalan konuşmaz, insanların neredeyse hepsi beden dilindeki hareketlerin ne anlama geldiğini  bilmediği için çoğu zaman beden dilleri yalan konuşmaz. Biz ise bu yazıda beden dilinde kadınlarda flört belirtilerini öğreneceğiz.

1- Göz Teması

İngiltere’de ki bir araştırmaya göre kadınlar flört belirtilerinde göz temasını kaçamak olarak neredeyse 3 – 4 kat daha artırır bu en belirgin flört belirtilerinden biridir.

2-  Bilek içi gösterimi

Kadınlar bilek içini flört belirtisinde kesinlikle gösterirler çünkü kadınların cinsel erojen bölgesi bilek içindedir bu bardağı tutarken, sigara içerken veya elini götürürken gösterebilir bu flört belirtisinde en kesin belirtidir.

3- Göz bebeklerin büyümesi

Korku, panik, stres gibi bir durum yoksa ve göz bebekleri büyümüşse bu kadının cinsel olarak uyarıldığı anlamına gelir ve bu da bir flört belirtisidir.

4- Saçlarıyla  oynama

Kadınlar pozitif bir şey olduğun da saçlarıyla oynarlar eğer kadın karşısındaki kişiye doğru bunu yapıyorsa flört belirtisine girer.

5- Dudak ıslatma/ısırma

Dudak ıslatma/ısırma aslında stres belirtisine girer lâkin bunu uzun bir sürede yapıyorsa bu da flört belirtisine girer.

Not: 2 numara hariç sadece bir bulgu bulmanız onun sizden hoşlandığı anlamına gelmez hoşlandığından emin olmanız için en az 2- 3 bulgu bulmanız gerek.

yazar

Yazar: Enes-Sarp

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

    • Yok bu iş gerçekten böyle 🙂 harvard, MIT gibi üniversitelerde bu konuda çok araştırma yapıldı, insanların fizyolojik olarak iki anahtar hormonu vardır bunlardan ilki üstünlük hormonu olan testesteron hormonu diğeri ise stres hormonudur insanlar bu iki hormona göre davranırlar hatta çifleşme mevsiminde olan bir hayvanın belirtileriyle erkeklerin flört belirtisi arasında birçok ortak nokta sayabilirim 🙂