THE RAİN / ARTHUR FREED

Kaynak belirtilmedi

Yağan yağmurun insanları öldürdüğünü düşünün .Böyle bir dünya da  yaşıyorsanız tek yapmanız gereken şey kuru kalmaktır. yağan yağmurun her damlasında insanı öldüren virüs bulunmaktadır ve hayatta kalanların bazıları sığınak da yaşamaktadır. Bilim adamları bu virüsün nedenini çözmeye çalışır.

Simone ve Rasmus adında iki kardeş tam 6 yıl boyunca sığınak da hayatta kalmayı başarmışlardır fakat anneleri yağmur da onları korurken hayatını kaybetmiştir . Babaları bilim adamı olduğu için onun yaşadığına dair hala umutları vardır . Altı yılın sonunda sığınakdan çıkarlar ve bir grup yabancı ile karşılaşırlar . Aralarında ilk başlarda güven problemleri olsa da sonradan bunu aşıp grup halinde virüsün nedenini öğrenmek için ve yemek bulabilmek için bir keşfe çıkarlar . Bu keşifte aralarında hayatlarını kaybedenler olacaktır . Yapmaları gereken tek şey kuru kalmaktır .

Dizi sürükleyici evet ama bir süre sonra sıkıyor çünkü konu dizinin uzaması için çok farklı yerlere gidiyor ve dizi büyüsünü kayıp ediyor. Bunun dışında mantık hatalarıda var. Bu yüzden pek beğenmedim.

Kübra
Kübra Şentürk
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
SWEET TOOTH / TATLI DİŞ

SWEET TOOTH / TATLI DİŞ

Sonraki
İktidara mı muhalif, muhalife mi iktidar: Muharrem İnce ve Memleket Partisi

İktidara mı muhalif, muhalife mi iktidar: Muharrem İnce ve Memleket Partisi

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.