Tembellikte Level Atladık

Tembellikte Level Atladık

Ah dostlarım ah ki ne ah şimdi ki insanlar,çok tembel. Bende kimi kime şikayet ediyorsam Ben bu konuda inanılmaz dertliyim. Maddeler halinde sıralayacak olursam saymakla bitmez.Şimdilik benim aklıma gelenlerle yetinelim olur mu?

Merdivenle inip çıkmak yerine asansör ya da yürüyen merdiven kullanılıyor. bir zahmet ayaklarınızı kullanın. Çok şükür ayaklar yerinde. Yemek yapmak bu kadar zor mu yemek yapmak yerine yemek sepeti kullanılıyor.şöyle bir gözlemliyorum. Herkesin evine kurye girip çıkıyor. Ne yedikleri belli değil böyle bir beslenme yok genç ve bekarken uğraşmak istemiyoruz. Evli ve çocuklu isek, hiç uğraşmıyoruz. Evde yemek pişmediği için beyni çalışmayan, obezite çoçuklar büyütüyoruz. Çocuk sebze yemeği yemezse, sıcak bir çorba içmezse, sürekli abur cubur yerse o çocuk ne olur hadi bir düşünün. aklını başına al yemek pişir.

Ayakkabı bile giyinirken çekecek kullanılıyor hayırdır ellerine ne oldu. Bir bardak su almaya iki adım öteye gidemiyoruz hepimiz her şeyi ayağımıza bekliyoruz. oturup götümüzü büyütelim aman oturduğun yerden kalkma. Arabayı bile kendisi kullanan azaldı fakir kesim aynı ama zenginlerin şoförü var.kendisi kullansa ölür. Hepimizin elinde akıllı telefonlar, tabletler alışverişi bile ordan tek tuşla hallediyoruz, çanta ayakkabı, kozmetik, kıyafet, market ne ararsan çok şükür her şey elimizin altında avm’lere ancak kahve içmeye yemek yemeye gidiliyor. hadi gelmişken birde göz ucuyla bakıp bir iki tur at ve taksiye bin eve geç vallahi beni delirteceksiniz sonuç gelsin kilolar, büyüsün popolar çok hareket şart, yoksa durumlar çok vahim sevgili oluyucu kitlemm….

Canan gül(pekmez)
Yaklaşık 4 yıldan beri yazıyorum yaşantımdan kendi hayatımdan tut iş okul aşk evlilik gençlik anne baba çocuk yaşlılık her ne varsa yazıyorum ben yazmaktan siz okumaktan sıkılmayacaksınız bence benim yazım okunmalı
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Karayolu İle Avrupa
Sonraki
Susma

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.