TATLI BİR SESLE BAŞLAR UYANIŞ:MİSTİKYOL

    DİDEM VE  CEM  ÇİLOĞLU

     Arayış başlar uyanış adına. Kendine ve hayata. İyi ve güzel olsun istersin herşey. Kökten yenilenmek, olumsuz tüm duygulardan arınmak istersin. Arama motoruna yazdığında  çıkıverir karşına onların onlarca videosundan biri. Mistikyol. Videoyu izlemeye başlarsın. Tatlı  mıı tatlı, yumuşak mi yumuşak bir ses tonu, ” Merhaba. Ben “Didem Çiloğlu” der.  O andan itibaren kapılırsın, ses seni alır ve  huzurlu bir yolculuk başlar. 

    Kişisel gelişim adına takip edilebilecek en kaliteli ve gerçek kanallardan biri onlar. Konuşma metinleri o kadar sağduyulu, nokta atışı cümlelerle bezenmişki her kelimede kendinizi buluyorsunuz. Bu kadar hissedilerek yazılmış metinler ve Didem Hanım’ın ses tonu, diksiyonu, paha biçilmez bilgiler  arayıpta bulamayacağınız kadar muhteşem. 

    Hayatında kendini değiştirmekle başlıyor ya her şey, işte bu konuda aklınıza gelen her soruyla ilgili videoları mevcut. Ben video görsellerini de çok seviyorum.  İtinayla hazırlanmış ve emek verilmiş. 

  Kendine bir güzellik yap ve videoları izle. Okumayı seviyorsan sitelerinden okuyabilirsin. İşin özü her şey düşünülmüş.

    Her zaman dediğim gibi kendini değiştirmek istiyorsan , sabırlı ol ve Mistikyol’un tavsiye ettiği çalışmaları sadakatle yap, asla vazgeçme. Sonunda iç huzurun tamamen kendinle ilgili olduğunu anlayacaksın.

   Emeğinize sağlık güzel insanlar. DİDEM VE CEM ÇİLOĞLU

Beyazgür
Uzun yıllardır yazıyorum. Ziraat Mühendisiyim. Kişisel gelişim konularında iyi bir araştırmacıyım.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
en etkili zayıflama yöntemleri ŞOK
Sonraki
PİRPİRİM ÇİÇEĞİ

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.