Superman Henry Cavill, Yeni Sherlock Holmes Oluyor!

Superman Henry Cavill, Yeni Sherlock Holmes Oluyor!

Amerikalı yazar Nancy Springe’in Enola Holmes Mysteries kitap serisinden beyazperdeye uyarlanacak “Elona Holmes” filminin oyuncu kadrosu belli oldu. En dikkat çeken detay ise filmde daha önce pek çok kez dizisi ve filmi çekilen İngiliz ünlü dedektif Sherlock Holmes’u canlandıracak isim oldu.

Süper kahraman evreni DC’de Superman’i canlandıran İngiliz oyuncu Henry Cavill, filmde Sherlock Holmes olacak. Daha önce Sherlock Holmes’u Benedict Cumberbatch, Robert Downey Jr. ve Jonny Lee Miller gibi isimler canlandırmıştı. Superman ile adını geniş kitlelere duyuran Henry Cavill’in performansı eleştirmenleri meraklandırdı. Henry Cavill rolü ile ilgili heyecanını Instagram hesabında şu sözlerle dile getirdi: “Sherlock Holmes kadar fantastik bir karaktere hayat vereceğim için çok heyecanlı, Millie Bobby Brown ile çalışacağım için de çok şanslıyım! Millie, seninle yakında Londra’da görüşürüz.”

Superman Henry Cavill, Yeni Sherlock Holmes Oluyor!

Bu Kez Sherlock Holmes’un Kız Kardeşinin Maceralarını İzleyeceğiz

Elona Holmes’da yer alacak diğer isimler ise Stranger Things dizinden tanınan Millie Bobby Brown ve pek çok unutulmaz filmde yer alan Helena Bonham Carter oldu. Elona Holmes’un dedektiflik hikâyelerinin anlatıldığı filmde Elona’yı Millie Bobby Brown oynayacak. Helena Bonham Carter ise Elona Holmes’ün annesini canlandıracak. Filmin yönetmen koltuğunda ise The Hour, Killing Eve, The Cops gibi dizilerle tanınan Harry Bradbeer oturacak. Filmin senaristi ise Jack Thorne olacak. Elona Holmes’un vizyon tarihi ve 6 kitaplık serinin kaç filmlik bir seri olacağı henüz belli değil. Sherlock Holmes’un kardeşi Elona’ya odaklanan film, Elona Holmes’in on dördüncü yaş gününde annesinin kaybolmasıyla başlıyor. Elona’nın anneleri hakkındaki endişesi ise erkek kardeşleri tarafından ciddiye alınmıyor. Bunun üzerine Elona, annelerinin kaybolması ile ilgili bu gizemli durumu tek başına çözmeye çalışacak.

Önerilen İçerik: Analitik Zeka Vs. Pratik Zeka: Hangisi Daha Önemli?

İrem Surel
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Öğretmenler Yazın Üç Ay Tatil Mi Yapıyor?
Sonraki
Türk Kaderciliği Nedir?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.