SHIFTING NEDİR?

Shıftıng,zihin gücü ile istediğimiz gerçekliğe ışınlanma gibidir.Işınlanma ile shıftlenme nin arasındaki tek şey ışınlanma nın gerçek olmaması shıftlenme nin ise zihin gücü ile gerçek olabilmesidir.

script=script bir kağıdın üzerine gitmek istediğimiz gerçeklik te ki fiziksel özellikleri miz bekleme odası vb. şeylerin yazılmasıdır script ile ilgili şeyleri ilerleyen zamanlarda paylaşmaya çalışacağım.

metodlar=RAVEN METODU-bu metod uyuyarak yapılan bir metod dur yatağınıza yıldız pozisyonunda uzanın daha sonra 1 den 100 e kadar sayın sayarken gideceğiniz gerekliği düşünün daha sonra yani sayma bittikten sonra kendinize olumlamalar yapın mesela geldim burası başardın elena vb daha sonra uyuyun uyandığınızda bekleme odasındaysanız başarmışsınızdır.

bekleme odası= benim bekleme odam bir yatak odasıydı ama siz eğer isterseniz scriptinize orman göl kenari falan da yazabilirsiniz önünüzde bir kapı olması lazım yanınızda ise sevdiğiniz bir eşya ve ya hayvan birde ben koku yazdım çünkü eğer bekleme odasına yakınlaştıysam o kokuyu alıyım ve başara bileceğimi anlıyım diye yani sizinde yazmanızı tavsiye ederim.

benim size tavsiye ettiğim bazı şeyler= oradaki 1 yıl ı buradaki 1 dakika yapın çünkü eğer 1 saniye yaparsanız orada geçirdiğiniz anılar beyninizden daha çabuk silinir.orada yanınızda siz zor durumda kalınca size tavsiyeler veren sizi sakinleştiren ama kimseni onu göremeyeceği birşey olsun mesela kedi veya köpek ona istediğiniz ismi ve rengi koyun bu da önerilerimden biri.

shiftinglenelim
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
75 MİLYON İNSANIN ÖLÜMÜNE SEBEP OLAN KEDİ DÜŞMANI:PAPA IX. GREGORY

75 MİLYON İNSANIN ÖLÜMÜNE SEBEP OLAN KEDİ DÜŞMANI:PAPA IX. GREGORY

Sonraki
Yerli ve Milli Siyaset Geliyor: Ay Yıldız Hareketi!

Yerli ve Milli Siyaset Geliyor: Ay Yıldız Hareketi!

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.