Selamlar Bloğuma Hoş Geldiniz

Kaynak belirtilmedi

Öncelikle merhaba. Başlamadan kendimi tanıtmak istedim. Ben 18 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Bu blogta kendi hayatımdan, geçmişimden, hayallerimden, bu günumden, gündemlerden, bazende kitap ve video tarzı içeriklerden bahsedeceğim. 

Peki nasıl karar verdim blog yazmaya? Aslında hiç aklımda olmayan bir şeydi ama bunun benim için faydali olacağını düşündüm. İlerleyen günlerde ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız. Beni tanımak belki sizede iyi gelir yani umarım. 

Sizin benden istediğiniz bir şeyler olursa ya da bir tavsiye… Herzaman önerilere açığım.😉🤭

Kim Bu Kız?

Şu anda Mersin’deyim. Mersin Üniversitesi  Biyoteknoloji bölümü birinci sınıf öğrencisiyim. Aslında Kahramanmaraslıyım ailemde şu anda Maraş’ta. Bu gün 19/01/2023 Pazartesi finallerim biteli bir hafta oluyor ve bir hafta daha kaldıktan sonraeve dönücem. Evet bütlere kaldım yani galiba. Daha sonuçlar açıklanmadı ama Kimyadan herkes kalıcak bu net bir şey. Neyse güzel konulara dönelim en iyisi.

Bu bloğu açma sebebim;

  • Bir buçuk  ay kadar önce Bipolar bozukluk teşhisi aldım.  BBu hastalıktan kurtulmak için insanlardan uzak durmam ama aynı zamanda da üşündüklerimi icimden atmak zorundayım yani insanlarla konusmak zorundayım. Bu nasil olacak derseniz ben de bilmiyorum  bazı  şeyler deniyorum bunun için buradayız zaten. 
  • Çok derin bir hayal gücüne sahibim ve bu düşündüklerimi  aktarmak istiyorum. 
  • Garip bir geçmişim  var bunu paylaşmak  eğlenceli olacak.
  • Kitaplarla çok ilgiliyim ve insanlarla  bunu paylaşmakta  zevkli olur diye düşünüyorum. 

Ufak Bir Rica

İyi ya da kötü  her türlü  yoruma açığım sizin düşünceleriniz benim için çook değerli. Şimdiden çok teşekkür ederim sizi çok seviyorum .

 

 

Fatma Nur Pırnaz
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
ÇocukluK (otobiyografi)
Sonraki
Amazon üzerinden e-ticaret: Başarılı bir satıcı olmanın yolları

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.