Everton Gerçekleri

     Dün Goodison Park’ta, İstanbul’da yara almış, yorulmuş ve moral kaybetmiş Manchaster United’ı konuk eden Everton, tam anlamıyla bir hayal kırıklığıydı.

Başakşehir maçından, öndeki 4’lüyü bozmadan (Mata-Buruno Fernandes-Rashford-Martial) sahaya çıkan Manu’nun orta sahası McTominay ve Fred desteklemesi ile zaten yavaş hücum eden Everton’ı uzun ve yüksek toplara mahkum etme planı işe yaratmıştı ki ne var ki ilk 15 dakika içinde Everton Bernard ile bir uzun top organizasyonunda öne geçti. Bu golden sonra her şey yolundaymış gibi düşünülürken 20 ve 45 arası oyunu Buruno Fernandes önderliğinde 2-1 ‘e getiren Manu için her şey Ole’ nin istediği şekile geçmişti.Daocure-Allan-Sigurdsson üçlüsünün tek ayakta kalan ismi Dacoure tek başına direnmeye çalışsa da ilk devre Everton hiç bir reaksiyon göstermeden devre sona erdi.

İknci 45 devre’ye Andre Gomes, İwobi ikilisinden birini oyuna dahil edeceğini düşündüğüm Ancelotti 67. Dakikaya kadar bizimle birlikte pozisyonları izledi.

67’de İwobi hamlesi ile bir geç kalınmışlığa 80’e kadar bekleyip Cenk’i alarak bir geç kalınmışlık ekleyerek ve Andre Gomes’i hiç düşünmeden skora razı olsa da, Maçın yıldızı Fernandes 90 + 5 te Cavani’ye asist yaparak hem skoru tayin etti ve Ancellotti’ye şükranlarını iletti.

Elbede ki Napolyon
Fransa'da imparor değil, Sürgünde olan Elbe'de ki Napolyon..!!
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Bir çocuktum ben
Sonraki
Karaciğere İyi Gelen Besinler
Karaciğer'e iyi gelen besinler

Karaciğere İyi Gelen Besinler

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.