Pokémon Go’nun 6. Yaşı Özel Günü Özel Etkinlikler İle Kutlandı

Pokémon GO, Mart 2022 itibarıyla Türkçe dil desteğine kavuşan ve dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri oldu. Oyunun 6. yaş etkinlikleri dünya çapında gerçekleşti. 6 yıl önce, maceranın başladığı andan itibaren oyun severlerin merak ve ilgisini kazandı.

Böylece gün be gün oyun içi yeni eklenti ve özel aktivasyonlarıyla gelişerek yoluna devam ediyor. Ayrıca oyunu deneyimleyen Eğitmenlere her gün farklı bir macera vadediyor.

Temmuz ayında Türkiye’deki Pokémon GO severlere özel gerçekleşen, Eski Arkadaşlar, Yeni Başlangıçlar Süreli Araştırması boyunca, Türkiye’deki Pokémon GO oyuncuları ilk kez yerel bir etkinliğine de tanıklık etmiş oldu.

pokemon-gonun-altıncı-yaşı-özel-günü-özel-etkinlikler-ile-kutlandı

Eski Arkadaşlar, Yeni Başlangıçlar Süreli Araştırmasını tamamlayan Eğitmenlerin karşılaştıkları şey Bulbasaur, Charmander, Squirtle ve Pikachu’ydu. 

Topluluk günü 17 Temmuz’da gerçekleşti. Eğitmenler çeşitli şehirlerde Sığırcık Pokémon Starly’yi yakalamak için parklarda bir araya geldi.

pokemon-gonun-altıncı-yaşı-özel-günü-özel-etkinlikler-ile-kutlandı

Oyun, severler için sürprizler yaz boyunca hız kesmeden devam ediyor olacak.  Gelecek Topluluk Günü, 13 Ağustos 2022 Cumartesi, 11.00 – 14.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Topluluk günleri, Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleşecek. Eğitmenler, Minik Rakun Pokémon Galarlı Zigzagoon ile vahşi doğada daha sık karşılaşma şansı yakalayacak. Şanslı Eğitmenler, Parlak Pokémon’la da karşılaşabilecek.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

 

infiluck Gaming
infiluck
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Yeni GeForce NOW Fortnite Ödülüyle Savaşa Hazır Olun
yeni-geforce-now-fortnite-ödülüyle-savaşa-hazır-olun

Yeni GeForce NOW Fortnite Ödülüyle Savaşa Hazır Olun

Sonraki
Razer Gaming Ürünleri Vodafone Mağazalarında

İlginizi Çekebilir

Mayıs ayı blog yarışması başladı. 1.000 TL'ye kadar ödül kazanabilirsin.
Mayıs ayı blog yarışması başladı. 1.000 TL'ye kadar ödül kazanabilirsin.
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.