Netflix İzleyerek Büyüyen Dede, Pazardaki Kadınları Utanmadan Taciz Ediyor

Netflix İzleyerek Büyüyen Dede, Pazardaki Kadınları Utanmadan Taciz Ediyor

Görüntüler hangi şehirden bilmiyorum fakat bu tarz insanların aramızdaki azınlıkta olmadığına adım kadar eminim. Pazarda kadınları elleyen dede, başkasının yerine insan nasıl utanırın canlı kanıtıdır. Netflix’i ahlakımızı bozuyor diyerek sürekli dürtenler bunu nasıl açıklıyor acaba. Şaşırdık mı? Hayır tabii ki. Pazarda kadınları elleyen dedeyi buyurun izleyin.

Dışarda görsen yardım edersin, ırz düşmanı gelmiş milleti göz göre göre rahat rahat elliyor.

Bu vatandaş fark edildiğinde ise ne söyleyecek sizce? Hemen söylüyorum: “Yavrum ben yaşlıyım, aklım yerinde değil, ne yaptığımın farkında değilim, ellerim titriyor benim hastayım ben”.

Yaş ilerledikçe elvis binayı terk ediyor ama beyni terk etmiyor. En büyük seks organının beyin olduğunu da bu şekilde anlayabilirsiniz. Başka açıklaması olamaz bu durumun.

Netflix İzleyerek Büyüyen Dede, Pazardaki Kadınları Utanmadan Taciz Ediyor

Orada pazar alışverişi yapan kadınlardan biri anneniz, teyzeniz, kardeşiniz de olabilir. Bu adam bu yaşında böyleyse kim bilir gençliğinde neler yaptı.

Doğuş reisin de dediği gibi:

Bunlar babadan oğula nesil herhalde

Son olarak lafım muhafazakar kadınlarımıza: birbirinizin düşmanı olmayın! “O kadar açık giyinirsen başına her şey gelir” zihniyetinden vazgeçin… Gördüğünüz gibi örtünüzü giyip, başınızı bağladığınız halde pazarda meyve/sebze almak gibi son derece normal bir davranışta bulunmanız halinde bile tacize uğrayabilirsiniz.

cringefest
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Müşteri Deneyimde Fark Yaratmak: Yapay Zekâ
Sonraki
Vegan peyniriyle yaşadığım mutsuzluk

Vegan peyniriyle yaşadığım mutsuzluk

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.