Mutluluğa Ulaşmak Zor Değil

Neydi bizim derdimiz sürekli mutsuzuz  , her şeyi bu kadar sorguluyoruz hayattan zevk almıyoruz .sürekli bir yarış atıymışız da durursak kaybederiz gibi bir algı içindeyiz  bu algı nasıl oluştu ? bilmiyoruz am bu algıyı kırmak bizim elimizde değil mi sizce de ? 

Biraz durun ,

düşünün kendinizi dinleyin ve biraz dinlenin ne için bu karmaşa . biraz daha para için mi yoksa mutlu bir hayat için mi ? eğer cevabınız mutlu bir hayat içinse asla geç kalmadınız . ne gibi sıkıntılar için de olduğunuzu bilemem ama şunu biliyorum ki ölüm haricinde her sorunun bir çözümü var . 

bana inanın ve bir şeyleri akışına bırakın her şeyi sen yapmak veya yönetmek zorunda değilsin o zaman ne kadar rahatladığını hissedeceksin

Tabi bir de şu var cevabı para için olanlar . ya istediğin kadar parayı kazanamadan bir kere bile gülemeden bu hayattan gidersen … yaşanmamış onca şey bir düşünsene yazık değil mi ömrüne kısacık ömrümüze -bence çok yazık- mutlaka etrafında seni mutlu edecek bir şeyler vardır . sokakta yürürken gördüğün yavru kedi sende bir mutluluk yaratmaz mı veya sıcak bir kahve içmek ,martılara simit atmak etrafına bak sende göreceksin … haydi bana eyvallah<3

mutluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu oluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun .

sevgilerimleeee .seni tanımsam da seviyorum

okur

Yazar: Flower-Girl

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.